Sennheiser HD 450BT i HD 350BT - Słuchawki bluetooth już w sklepach

Sennheiser HD 450BT i HD 350BT - Słuchawki bluetooth już w sklepach

18 lutego 2020, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser zaprezentowała na targach CES 2020 nowe wokółuszne słuchawki Bluetooth HD 450BT i HD 350BT.

Słuchawki bazują na popularnych modelach HD 4.40BT oraz HD 4.50BTNC i oferują doskonałe połączenie jakości dźwięku, bezprzewodowej swobody, 30-godzinnego działania baterii i błyskawicznego dostępu do asystentów głosowych. HD 450BT posiada również funkcję aktywnej redukcji szumów, która pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez zakłóceń, bez względu na otaczające słuchacza warunki.

 

[img:1]

Sennheiser HD 350BT

 

Nowe zamknięte słuchawki bezprzewodowe stworzono z myślą o zapewnieniu doskonałych wrażeń dźwiękowych z głębokim, dynamicznym basem. Wyposażone są w najnowszą technologię bezprzewodową, włączając kompatybilność z Bluetooth 5.0 i obsługę wysokiej jakości bezprzewodowych kodeków, w tym AAC, AptX i AptX Low Latency, co zapewnia idealną synchronizację dźwięku z obrazem.

 

Nasze nowe słuchawki HD 350BT i HD 450BT stworzyliśmy dla wszystkich, którzy pragną podkręcić swoje codzienne wrażenia dźwiękowe. Aktywna redukcja szumów w HD 450BT zapewnia doskonały dźwięk bez zakłóceń - nawet w głośnym otoczeniu. Ważna jest też wszechstronność - HD 450BT można używać także w trybie przewodowym.

Jermo Köhnke - Product Manager w Sennheiser

 

[img:3]

 

HD 450BT i HD 350BT to idealni towarzysze podróży, z wyjątkowo długim 30-godzinnym czasem pracy na baterii oraz wygodnym i szybkim ładowaniem przez gniazdo USB-C. Kompaktowa, składana konstrukcja to idealne połączenie minimalistycznego stylu, ergonomicznego komfortu użytkowania i trwałości.

HD 450BT i HD 350BT są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Oprócz świetnego wyglądu i komfortu noszenia, nowe słuchawki oferują też niezwykle wygodną obsługę. Dedykowany przycisk asystenta głosowego umożliwia interakcję głosową z Siri lub Asystentem Google za jednym dotknięciem, a intuicyjne fizyczne przyciski na nausznikach ułatwiają sterowanie muzyką i połączeniami.

 

[img:2]

Sennheiser HD 450BT

 

Niezależnie od tego, czy chcesz podbić bas, czy uzyskać neutralny dźwięk, możesz łatwo dostosować brzmienie nowych słuchawek HD 350BT i HD 450BT do własnych upodobań dzięki funkcji korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control. Bezpłatna aplikacja oferuje również tryb dedykowany dla podcastów, który optymalizuje zrozumiałość głosu w podcastach, audiobookach i innych nagraniach. Ponadto zapewnia podgląd stanu baterii, dostęp do szybkiego przewodnika i aktualizacji oprogramowania.

Nowy model HD 350BT będzie dostępny od połowy stycznia w katalogowej cenie 429 złotych, a HD 450BT od połowy lutego w katalogowej cenie 769 złotych.

 

więcej: sennheiser.pl
Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Audient udostępnił materiały edukacyjne online
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz