RCF rośnie w siłę w Polsce

RCF rośnie w siłę w Polsce

9 stycznia 2020, 12:00
Dystrybucja: TOMMEX

Kontynuowana jest strategia umocnienia obecności Grupy RCF na polskim rynku. Wraz z powołaniem nowego dystrybutora - firmy Tommex, w zakresie Systemów Nagłośnienia Komercyjnego (Commercial Audio), Systemów Nagłośnienia Instalacyjnego (Installed Sound) oraz Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych (Voice Alarm Systems), obok już prawie dwudziestoletniej obecności Arcade Audio, zajmującej się sprzedażą produktów linii TT +, PRO SOUND , LIVE SOUND, MIXING CONSOLES, RECORDING / HEADPHONES i PRECISION TRANSDUCERS - oznacza jedno - RCF rośnie w siłę. 

Warto przy tej okazji wspomnieć także inne marki należące do grupy RCF, obecne i znane na świcie i w Polsce od lat tj.: DB TECHNOLOGIES, EAW, DPA i MONTARBO.

 

komunikat Tomex:


Z początkiem stycznia tego roku firma TOMMEX została wyłącznym dystrybutorem urządzeń włoskiej marki RCF w zakresie Systemów Nagłośnienia Komercyjnego (Commercial Audio), Systemów Nagłośnienia Instalacyjnego (Installed Sound) oraz Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych (Voice Alarm Systems).

RCF to marka z ponad 70-letnią tradycją, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w zakresie profesjonalnych systemów nagłośnieniowych, co w połączeniu z 30-letnim doświadczeniem firmy Tommex w zakresie projektowania, dostaw i konfiguracji systemów nagłośnienia, ma zagwarantować marce należyty rozwój i obecność na polskim rynku.

 

[img:1]

 

Zapewnienie doskonałych produktów, najwyższej jakości oraz odpowiedniego poziomu obsługi i wsparcia dla klientów, to założenia filozofii marki RCF, w pełni zbieżne z filozofią firmy TOMMEX, mamy więc nadzieję, iż połączenie wspólnego dorobku pozwoli zaoferować naszym klientom i partnerom doskonałe rozwiązania, spełniające ich oczekiwania.

Tommex

 

Wszystkie produkty i komponenty RCF są projektowane i opracowywane wewnętrznie, zapewniając maksymalną jakość i niezawodność urządzeń.

RCF może poszczycić się setkami realizacji na całym świecie, zapewniając doskonałe rozwiązania w zakresie systemów nagłośnienia dla obiektów sportowych i stadionów, muzeów i centrów wystawienniczych, lotnisk, centrów konferencyjnych i kongresowych, szpitali, centrów handlowych i budynków użyteczności publicznej, teatrów i sal koncertowych oraz studiów, barów i restauracji, szkół i uniwersytetów, miejsc kultu religijnego, dworców kolejowych, metro oraz infrastruktury transportowej.

 

[img:2]

 

więcej: www.rcf.it
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) RCF (DSO/COMMERCIAL AUDIO) www.rcf.it

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa
Shure przedstawia cyfrowy system bezprzewodowy SLX-D
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz