DW celebruje 20 rocznicę powstania PDP nowym zestawem perkusyjnym oraz werblem

DW celebruje 20 rocznicę powstania PDP nowym zestawem perkusyjnym oraz werblem

16 stycznia 2020, 09:00
Producent: DW DRUMS

Każda rocznica jest niesamowitym przeżyciem. Jest często powodem do wyprodukowania czegoś niezwykłego. Takie kroki podjęło DW PDP wypuszczając specjalny zestaw.

 

[img:1]

 

Oszałamiający zestaw wyprodukowany z okazji 20-lecia PDP został zbudowany z 7-warstw klonu europejskiego i jest dostępny w rozmiarach:

 

  • Tomy: 10 × 8, 12 × 9
  • Floortom: 16 × 14
  • Bęben basowy: 22 × 18

 

Uzupełnieniem zestawu jest werbel PDP 20th Anniversary. Składa się z 10-warstw klonu europejskiego, a jego wymiary to 14 × 6.5 cali i jest wyposażony w maszynkę DW Mag. Na bębnach zastosowano przepiękne wykończenie - matowa czerń z połyskującym czarnym paskiem po środku. Osprzęt został wykończony na kolor typu zabytkowy brąz.

Zestaw oraz werbel będą dostępne tylko w 2020 roku co sprawi, że będzie on bardzo pożądany.

 

Naprawdę chcieliśmy, aby ten zestaw z okazji 20-lecia nie tylko świadczył o wyglądzie i charakterze marki, ale także ma pokazać perkusistom, dokąd zmierzamy. Mamy kilka naprawdę świetnych pomysłów, które wprowadzamy na rynek w 2020 roku.

Rob Dean - Menedżer marki PDP

 

[img:2]

 

Firma Drum Workshop została założona w 1972 r. Drum Workshop to rodzinna firma zajmująca się instrumentami muzycznymi, najbardziej znana z projektowania i produkcji bębnów, sprzętu i akcesoriów pod sztandarami DW i PDP. W 2014 roku firma poszerzyła się o inne kultowe amerykańskie marki instrumentów, w tym Gretsch Drums, Latin Percussion i Ovation Guitars. Szeroka gama produktów DW jest wspierana przez wielu czołowych artystów na świecie, w tym między innymi: Phila Collinsa, Chada Smitha, Sheilę E., Melissę Etheridge, Richie Samborę, Micka Fleetwooda, Taylora Hawkinsa i Dave'a Grohla. Drum Workshop ma siedzibę w Oxnard w Kalifornii. 

 

Akustyczne Zestawy perkusyjne Werble

Perkusja

S Dark - Nowość od firmy Zildjian
Więcej wiadomości