LD Systems z nowymi produktami  i odświeżonym wizerunkiem marki podczas NAMM 2019

LD Systems z nowymi produktami i odświeżonym wizerunkiem marki podczas NAMM 2019

14 stycznia 2020, 12:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

LD Systems zaprezentuje swój nowy wizerunek podczas targów Winter NAMM Show (odbywających się w dniach 16-19 stycznia 2020 r.) w Anaheim, w Kalifornii. Ta profesjonalna marka audio od Adam Hall Group koncentruje się na grupach docelowych zajmujących się sprzedażą detaliczną, wypożyczaniem sprzętu i montażem, oferując im szeroką gamę głośników, systemów nagłośnieniowych, mikrofonów bezprzewodowych i dousznych systemów monitorowania. Grupy te z kolei kierują swoje usługi do szerokiego grona użytkowników końcowych - od muzyków, zespołów i DJ-ów poprzez konsultantów zajmujących się projektowaniem, aż po architektów.

Mając to na uwadze, marka LD Systems zmieniła swoją strategię pod kątem orientacji na użytkowników. Wymienione powyżej grupy docelowe skupiają się na inspirowaniu i rozbudzaniu w ludziach pasji poprzez zapewnianie im nieskazitelnego dźwięku. W związku z tym najistotniejsze wartości marki LD Systems, takie jak niezawodność, wydajność, użyteczność, wyjątkowe wzornictwo i pasja, zostały wzmocnione w najnowszych produktach. Oprócz nowego motto marki, FREE YOUR SOUND, wdrożono świeży, zachęcający projekt komunikacyjny i kampanię reklamową na dużą skalę, która obejmuje nagrania wizerunkowe, reklamy prasowe i kampanie w mediach społecznościowych, które utwierdzają konsumentów w przekonaniu, że LD Systems rozumie i traktuje poważnie ich oczekiwania. W LD Systems kładziemy nacisk na indywidualne potrzeby, a nie tylko na produkty. Nowy wygląd marki zostanie zaprezentowany publiczności po raz pierwszy podczas targów Winter NAMM Show 2020.

 

[img:2]
 

W przeszłości marka LD Systems , podobnie jak cała branża, koncentrowała się głównie na produktach i ich (technicznych) cechach. Podejście LD Systems zmieniło się i obecnie jest nastawione na życzenia konsumentów. Silny nacisk na łatwość obsługi owocuje nie tylko nowymi, zaskakującymi właściwościami, ale także wyjątkowym językiem designu, który akcentuje obecność łatwych w użyciu i wydajnych funkcji produktów. Zmiana tożsamości marki odzwierciedlona została również w jej komunikacji. Motto FREE YOUR SOUND manifestuje potrzeby i życzenia klientów w sposób pełny emocji, wzmocniony charakterystycznym i przyjaznym wzornictwem typowym dla marki.

Goście na targach Winter NAMM Show mogą zapoznać się z nowymi rozwiązaniami produktowymi LD Systems na stoisku Adam Hall Group (hala A, stoisko nr 11613) i szczegółowo omówić funkcjonalność, cechy techniczne i nowy design marki ze specjalistami ds. produktów LD Systems. Najważniejsze pozycje obejmują nowy aktywny system kolumnowy PA MAUI 44 G2 o mocy 1500 W RMS, maks. 130 dB SPL i kardioidalnej konfiguracji głośników – to idealny wybór dla muzyków solowych i małych zespołów, DJ-ów i artystów. Doskonale sprawdzi się też w instalacji stałych. Dzięki technologii DynX DSP głośnik MAUI 44 G2 zapewnia dźwięk bez zniekształceń nawet przy maksymalnej głośności. Zastosowanie kodowania aptX i AAC zapewnia pełnopasmowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości podczas przesyłania przez Bluetooth, a integracja technologii TrueWireless Stereo umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku stereo na dwóch głośnikach MAUI 44 G2.

 

[img:3]
 

Nowe aktywne, współosiowe głośniki PA z serii ICOA to prawdziwie wszechstronne urządzenia umożliwiające pełnozakresowe zastosowanie satelitów i monitorów. Dzięki współosiowej konstrukcji z obrotową, zoptymalizowaną pod kątem BEM tubą CD oraz presetami DynX DSP, systemy pełnopasmowe ICOA są bardzo wszechstronne w użyciu. Wynika to między innymi z doskonałego odtwarzania basów na głośnikach niskotonowych, dzięki czemu aktywne głośniki ICOA są idealnym wyborem nie tylko dla muzyków, zespołów, i artystów estradowych, ale także dla przemieszczających się DJ-ów, którzy nie mają pod ręką dedykowanego subwoofera. Wersje BT umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Bluetooth do odtwarzania całych utworów lub podkładów ze smartfona lub tabletu. Aktywne, współosiowe głośniki PA serii ICOA dostępne są wersji 12- oraz 15-calowej i można je doposażać w rozbudowaną, opcjonalną gamę akcesoriów do montażu i transportu.

 

Już nie możemy się doczekać, aż na targach NAMM 2020 zaprezentujemy nowy wachlarz produktów LD Systems. W miarę zwiększania naszych zasięgów i popularności nadal pozostajemy zaangażowani w zapewnianie naszym klientom doskonałej obsługi i wsparcia. Zespół LD Systems docenia również wszystkich artystów i specjalistów z branży, którzy nas wspierają. Zamierzamy kontynuować rozwój LD Systems w całej Ameryce Północnej, aby zagwarantować dalsze sukcesy marki.

Paul Narvaez - Marketing Director, Adam Hall North America

 

[img:1]

 

W ciągu ostatnich pięciu lat LD System niesamowicie rozwinęła się jako marka. Przede wszystkim wartości naszej marki - niezawodność, wydajność, łatwość użytkowania, wzornictwo i pasja - przekazują wyraźny komunikat naszym klientom i użytkownikom na rynku detalicznym/MI, wypożyczania sprzętu oraz montażu i zostały one ujęte w naszych najnowszych rozwiązaniach produktowych, takich jak MAUI 44 G2 i nowa seria ICOA. Jesteśmy dumni, że LD Systems jest dziś marką cieszącą się zaufaniem i słynącą z innowacji, która zyskała światową renomę dzięki swoim systemom kolumnowym i produktom bezprzewodowym. Nie trzeba dodawać, że nasza stale rosnąca globalna sieć dystrybucji odegrała w tym znaczącą rolę.

Viktor Wiesner - Senior Product Manager, Pro Audio

 

Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Black Week w INFOMUSIC.PL - Sprzęt w najlepszych cenach!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz