Istanbul Mehmet prezentuje talerze sygnowane nazwiskiem Tonego Williamsa

Istanbul Mehmet prezentuje talerze sygnowane nazwiskiem Tonego Williamsa

14 stycznia 2020, 10:00
Producent: Istanbul Mehmet

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami targami NAMM bardzo dużo firm oferuje sporo nowości. Istanbul Mehmet prezentuje nowe instrumenty sygnowane nazwiskiem legendy perkusji - Tonego Williamsa. Do portfolio instrumentów promowanych nazwiskiem amerykańskiego perkusisty dołącza 15 calowy hi hat, 16 calowy crash oraz 22 Jazz - Rock ride.

 
[img:1]

 

Kiedy Tony Williams wydał album „Emergency” w 1969 r. zapoczątkował rewolucję Jazz-Rock, Do tego czasu wielu muzyków jazzowych zaczęło eksperymentować z instrumentami elektronicznymi i włączało elementy rocka do swojej muzyki, ale to Lifetime po raz pierwszy w historii muzyki połączyło jazzową improwizację i wrażliwość z elektronicznym brzmieniem, surową mocą, wybuchem energii i czystym charakterem muzyki rockowej.

 

 

Tony Williams pod koniec swojej pracy w zespole u Milesa Davisa zaczął już używać cięższego talerza ride, aby dostosować się do stylu Davisa w tamtym okresie. Do swojego autorskiego projektu również potrzebował talerza, który mógłby się przebić i pasowałby charakterem, a jednocześnie zachowałby głęboko ekspresyjne i ciemniejsze brzmienie. To było inspiracją do stworzenia serii Istanbul Mehmet Tony Williams Tribiute.

 

Talerze

Gdzie kupić?

Istanbul Mehmet

Dystrybucja w Polsce:

Mastersound

adres:
ul. Wojska Polskiego 23/2 43-200 Pszczyna

Sklepy muzyczne > Istanbul Mehmet rozwiń listę sklepów

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz