Azjatycka trasa warsztatowa Aarona Spearsa już 8 lutego

Azjatycka trasa warsztatowa Aarona Spearsa już 8 lutego

5 lutego 2020, 07:00

Kontynent azjatycki zawsze był destynacją wielu światowych gwiazd, również z muzycznego świata. W ostatnim czasie Steve Gadd odbył trasę po Japonii, a już na początku lutego inna amerykańska gwiazda odwiedzi Azję. Aaron Spears poprowadzi serię klinik perkusyjnych w kilku krajach.

 
[img:2]

 

Już 8 lutego perkusista współpracujący m.in. z Arianną Grande rozpocznie Asia Drum Clinic Tour. W ramach trasy amerykański muzyk odwiedzi 9 miast w tym Chiny czy Japonię. Co do pierwszego kraju nie ma jeszcze pewności czy klinki się odbędą, a wszystko w związku panującym w tym kraju wirusem. Koniec trasy planowany jest na 3 marca. Podczas klinik oprócz pokazu swojego kunsztu Aaron odpowie na wiele pytań dotyczących jego muzycznej kariery. Nie zabraknie tematów związanych ze stawianiem pierwszych kroków za zestawem, kończąc na aspektach związanych z funkcjonowaniem w czasie trasy koncertowej, czy podczas sesji nagraniowej.

 

 

Aaron Spears amerykański perkusista o gospelowych korzeniach, który swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał grając w kościołach. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki udziałowi w lokalnym projekcie łączącym elementy jazzu, rocka i r'n'b o nazwie Gideon Band. Praca z zespołem otworzyła mu drzwi do współpracy z takimi gwiazdami jak James Brown czy Usher. Zwycięzca prestiżowego festiwalu Modern Drummer w 2006 roku. Rozpoczęcie współpracy ze światową gwiazdą r'n'b - Usherem - umożliwiło Aaronowi odwiedzenie wielu krajów oraz występy na największych salach koncertowych czy stadionach. 

Spears jest także znanym edukatorem oraz osobą mająca duży wkład w propagowanie edukacji muzycznej. Wkrótce po sukcesie na MD 2006 otrzymał propozycję nagrania własnego DVD o nazwie Aaron Spears - Beyond the chops - Groove, Musicality and Technique, które było ogromnym sukcesem i znalazło uznanie perkusistów i fanów na całym świecie. Jest endorserem między innymi takich marek jak Zildijan, REMO, Sonor oraz Vic Firth.

 

[img:1]

 

Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz