P8 i P10 - Kompaktowe głośniki point source od NEXO

P8 i P10 - Kompaktowe głośniki point source od NEXO

14 stycznia 2020, 09:00
Producent: NEXO
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

NEXO rozpoczyna nowy rok, prezentując dwa nowe kompaktowe głośniki typu point source z serii P+.

Ponad pół roku temu byliśmy świadkami premiery pierwszego modelu z nowej linii P+, czyli modelu P12. Teraz, dokładnie 20 lat po premierze PS8, które to wraz z większymi modelami zbudowały tak stabilną obecnie pozycję NEXO na rynku, na światło dzienne wychodzą P8 i P10.

 

[img:2]

 

W centrali produkcyjnej na północ od Paryża firma NEXO zainwestowała w nowoczesny park maszyn, dzięki czemu jest w stanie wyprodukować swoje obudowy na całkowicie nowym poziomie i z nowym designem.

Systemy oferują typową dla marki wysoką jakość przetwarzanego dźwięku, jak i również wysoki poziom ciśnienia akustycznego, gdyż model P8 z driverem 1.5" jest w stanie wytworzyć 129 dB SPL, a model P10 z driverem 1.7" aż 136 dB SPL. Oczywiście projektanci przystosowali nowe modele serii do pracy również w roli monitora podłogowego, nadając mu odpowiedni kształt i wykończenie. Warto również nadmienić, że oba modele dostępne są w wersjach Touring oraz Installation, różniących się od siebie uchwytami, złączami oraz otworami montażowymi.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta nexo-sa.com lub bezpośrednio u dystrybutora.

 

[img:1]

 

Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

Oprawy Fuze Pendant rozświetliły salę koncertową w Helsinkach
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz