NAMM'20: Aktualizacja do syntezatora Arturia MicroFreak v2 już dostępna

NAMM'20: Aktualizacja do syntezatora Arturia MicroFreak v2 już dostępna

20 stycznia 2020, 11:00
Producent: Arturia
Dystrybucja: AUDIOTECH

Poza dwoma premierami od Arturii - KeyLabem Essential 88 i KeyStepem Pro, francuski producent zapowiada także aktualizację do niesamowicie popularnego syntezatora - MicroFreak. Aktualizacja sygnowana jako MicroFreak v2 dodaje kilka ciekawych funkcji, poprawia niektóre bugi i dodaje nowy oscylator.

 

Co nowego?

 
  • Nowy oscylator Noise: w ręce użytkownika oddaje szum cząsteczkowy, szum biały i szum metaliczny, który przypomina syntetyczne cymbały. Jest to ekscytujący nowy dodatek, który otwiera zupełnie nowe, potężne perkusyjne możliwości!
  • Tryb Chord: poprzez przytrzymanie przycisku parafonii i odgrywaniu różnych dźwięków, możesz programować akordy, a następnie odgrywać je za pomocą jednego klawisza.
  • Kwantyzacja skali: w ustawieniach Utility, możesz aktywować kwantyzację skali. Gdy funkcja ta jest aktywna, "białe klawisze" na klawiaturze będą grały te dźwięki, które wchodzą w skład skali. Możesz zapomnieć o pomyłkach!
  • Uproszczenie sekwencera: w wersji numer 2, możesz z łatwością kopiować Pattern A do Patternu B.
  • Czyszczenie matrycy madulacji: wcześniej aby wyczyścić matrycę ze wszystkich routingów, trzeba to było robić ręcznie. Teraz możesz przytrzymać Shift i encoder i całość zostanie wyczyszczona!
  • MicroFreak daje teraz odpowiedź wizualną nawet jeżeli Local Control jest wyłączony.
  • Local Control "tłumaczy" teraz USB na wyjście MIDI.
  • LED symbolizujący nagrywanie migota teraz na każdy beat.

 

Dzięki temu, że mózg MicroFreaka jest cyfrowy, producent zapowiada kolejne dodatki, dzięki którym ta mała bestia będzie się stawać jeszcze potężniejsza! W celu aktualizacji syntezatora, wystarczy go podłączyć do komputera, uruchomić oprogramowanie Arturia MIDI Control Center i kliknąć "update"!

 

[img:1]

[img:2]

 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

Artesia Pro - pianina cyfrowe prosto ze słonecznej Kalifornii
Więcej wiadomości