LAWO IP MEDIA DAY (zmiana terminu)

LAWO IP MEDIA DAY (zmiana terminu)

10 marca 2020, 13:07
Producent: Lawo

Komunikat z ostatniej chwili:

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, oraz w trosce o zdrowie wszystkich uczestników, dziś w godzinach przedpołudniowych, z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu imprezy LAWO IP Media Day – prawdopodobnie odbędzie się ona w 3 kwartale 2020. 

Mimo tego że wszystkie przygotowania zostały zapięte na ostatni guzik, ciężarówka ze sprzętem prezentacyjnym dotarła na miejsce, zgromadzono grono znakomitych prelegentów a impreza cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem 

– decyzja o przesunięciu wydarzenia była jedynym odpowiedzialnym krokiem jaki mogliśmy podjąć.  Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą dla Państwa z tego tytułu wynikać. 


Mamy nadzieję, że LAWO IP Media Day, na który ponownie Was zaprosimy w dalszej części tego roku, pozwoli nam cieszyć się swoją obecnością w lepszym klimacie a jednocześnie będzie nie mniej ekscytującym wydarzeniem w zakresie prezentowania nowoczesnych technologii medialnych.  

 

Firma LP Systems zaprasza na LAWO IP MEDIA DAY 2020 - prezentację innowacyjnych rozwiązań technologicznych Lawo, zarówno w dziedzinie audio, wideo jak i kontroli oraz zarządzania systemami medialnymi. W trakcie spotkania zostaną przestawione najnowsze produkty Lawo oraz zostaną omówione ich praktyczne zastosowania.

 

Czas i miejsce

 
  • Data: 12 marca (czwartek), godz. 10:30 - 16:30 (w przerwie lunch)
  • Miejsce: Warszawa

 

Weź udział

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 24 lutego 2020
Uwaga: Liczba miejsc ograniczona!


[img:1]

 

Miksery Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

LP Systems Sp. z o.o.

adres:
ul. Kanarkowa 20B 02-818 Warszawa

Sklepy muzyczne > Lawo rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Odporne na pył i wodę, idealne do muzyki w tle. Głośniki Ashly A
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz