NAMM'20: Orange Little Bass Thing - miniaturowy Mike Tyson

NAMM'20: Orange Little Bass Thing - miniaturowy Mike Tyson

12 lutego 2020, 13:00
Producent: Orange Amps

Orange zaczyna nowy rok z wysokiego C. Little Bass Thing dostarcza tonę mocy, zamkniętą w małym i lekkim opakowaniu. Oprócz sporej dawki wattów, to pomarańczowe maleństwo zostało wyposażone również w wiele innych, praktycznych rozwiązań. 

 

[img:2]

 

Orange Little Bass Thing to wzmacniacz basowy typu head, który dostarcza 500 watt mocy (klasa D) przy wadze zaledwie 3 kg. Parametryczna kontrola średnich częstotliwości, skuteczne EQ oraz 15 dB podbicie pozwalają szybko osiągnąć satysfakcjonujące brzmienie. 

 

[img:3]

 

Warto również nadmienić, że na pokładzie tego malutkiego giganta, znajdziemy optyczny kompresor, pracujący w klasie A. Może być on kontrolowany z pozycji przełącznika nożnego (nie znajdującego się w zestawie) lub z panelu przedniego wzmacniacza. Little Bass Thing posiada również pętlę efektów oraz studyjnej jakości wyjście D.I. z funkcją ground lift, pozwalającą na pozbycie się niechcianych przydźwięków, wynikających z problemów z uziemieniem. 

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

 

Wzmacniacze Głowy basowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz