Orange Bass Butler - nowy preamp już w Polsce

Orange Bass Butler - nowy preamp już w Polsce

5 maja 2020, 09:00
Producent: Orange Amps

Kolejna premiera od Orange! Bass Butler to niepozorna kostka, skrywająca w sobie w pełni funkcjonalny, dwukanałowy preamp basowy, pozwalający uzyskać krystalicznie czyste brzmienie oraz totalny gruz. W tym samym momencie! 

 
[img:1]

 

Orange Bass Butler to niewielki, dwukanałowy preamp basowy, rozdzielający na wejściu sygnał na dwie, równoległe ścieżki. Jedna z nich wędruje do "czystej" strony przedwzmacniacza, gdzie poza standardowym EQ znajdziemy również kompresor oraz symulację kolumny basowej na wyjściu. 

 

[img:2]

 

Z kolei "brudna" strona Bass Butlera oferuje przesterowane, foniczne zniszczenie, dzięki 4-stopniowej strukturze gain'u. Specjalne wejście do pedału ekspresji pozwala kontrolować poziom nasycenia sygnału, podczas gdy emulacja gitarowej kolumny na wyjściu, daje ujście temu przesterowanemu monstrum. Każdy z kanałów posiada swoje wyjście XLR, ponad to, wyjście AMP pozwala na wysłanie zmiksowanego sygnału do wzmacniacza na scenie. W praktyce, rozwiązanie to umożliwia wysłanie innego brzmienia na przody, a innego na scenę.

 

[img:3]

 

Wzmacniacze Przedwzmacniacze basowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz