Ruszyły warsztaty oświetleniowe LTT 2020!

15 stycznia 2020, 12:00
więcej info: LTT

Właśnie dzisiaj ruszyły bezpłatne warsztaty z oświetlenia organizowane przez firmę LTT.  W 2020 roku, wraz ze swoimi produktami, firma LTT planuje odwiedzić aż 17 miast! Dzięki temu każdy zainteresowany będzie w stanie znaleźć lokalizację blisko siebie.

Miasta, w których odbędą się warsztaty to: Wrocław, Opole, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Łódź, Kraków, Rzeszów, Lublin, Kielce, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Olsztyn, Katowice i Zielona Góra. A już w styczniu darmowe warsztaty odbędą się w takich miastach, jak:

 

 

W programie warsztatów przewidziana jest prezentacja oprogramowania GrandMA3 wraz z premierą urządzenia GrandMA3 onPC command wing od MA Lighting, dodatkowo będzie można zapoznać się z system do sterowania multimediów AV Stumpfl PIXERA. Podczas spotkań będzie można zobaczyć również najnowsze urządzenia firmy Chauvet oraz High End System.

Uwaga! Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona o rezerwacji decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń.

 

[img:1]

 

więcej: ltt.com.pl

Gdzie kupić?

MA Lighting MA Lighting www.malighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Gdzie kupić?

Chauvet Lighting Chauvet Lighting www.chauvetlighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Gdzie kupić?

High End Systems High End Systems www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

HiFi

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz