ETC zaprasza na szkolenia dla oświetleniowców

16 stycznia 2020, 13:00
więcej info: ETC

Firma ETC zaprasza wszystkich oświetleniowców na bezpłatne szkolenia w krakowskiej Cricotece. Podczas ich trwania będzie można nauczyć się obsługi konsolet Eos, Gio i Ion, a także zgłębić tajniki sieciowych protokołów oświetleniowych, adresowania, DMX i wiele więcej. Zajęcia rozpoczynają się już 17 stycznia i potrwają trzy dni.

 

Szkolenie Eos / Gio / Ion - 17-18 stycznia 2020

Konsolety oświetleniowe Eos, Gio i Ion z ETC są łatwe w użyciu i oferują pełną kontrolę nad systemem oświetlenia, zarówno z oprawami konwencjonalnymi, jak również ze zdalnie sterowanymi ruchomymi głowami. W tym kursie nauczysz się podstawowej obsługi konsolet z serii Eos. Będziesz mieć możliwość zapoznania się nie tylko z teorią, ale przede wszystkim poćwiczyć z rzeczywistymi konsoletami.

 

Szkolenie podstawowe - 17 stycznia

 • Zapoznanie z Eos / Gio / Ion
  Zapoznasz się z poszczególnymi częściami konsolet, poznasz ich główne funkcje, nawigację oraz interfejs. Postawisz pierwsze kroki patchując i kontrolując urządzenia konwencjonalne i ruchome.
 • Palety, grupy, submastery
  W drugiej części treningu dowiesz się o paletach, grupach i sekwencjach. Pojawią się również informacje o submasterach i efektach.

 

Szkolenie zaawansowane - 18 stycznia

Wymagane jest wcześniejsze uczestnictwo w szkoleniu podstawowym Eos lub praktyczne doświadczenie z tymi konsoletami.

W trakcie tego szkolenia poznasz zaawansowane sztuczki i wskazówki odnośnie programowania oświetlenia ruchomego, podstaw równoczesnej pracy z wieloma listami sekwencji, korzystania z trybu wielu użytkowników i wiele więcej. Pozostałe tematy mogą zostać poruszone na prośbę uczestników. Podczas szkolenia będzie także możliwość przetestowania urządzeń LEDowych ETC z serii Source Four LED 2, Color Source oraz urządzeń ruchomych High End Systems.

Zajęcia prowadzone w języku polskim, odbywają się w godzinach 9:00 - 16:00. Szkolenie jest darmowe, ale konieczna jest rejestracja za pomocą tego formularza. Zgłoszenia przyjmowane są w kolejności ich nadsyłania.

 

Miejsce:

 • Cricoteka
  ul. Nadwiślańska 2-4
  30-527 Kraków

 

 

 

Sieci dla Techników oświetlenia - 19 stycznia 2020

Dowiedz się jak skonstruowane są sieci oświetleniowe, które protokoły są używane oraz jak mogą uprościć Twoją pracę. Ten luźny kurs obejmuje teoretyczne i praktyczne informacje, zawiera warsztaty w działaniu z elementami infrastruktury sieciowej.

 

Zawartość szkolenia podstawowego:

 • DMX + RDM
 • Podstawy sieci
 • Adresowanie
 • Sieciowe protokoły oświetleniowe: sACN and ACN
 • Oprogramowanie

 

Zajęcia prowadzone w języku angielskim z polskim tłumaczeniem, odbywają się w godzinach 9:00 - 16:00. Szkolenie jest darmowe, ale konieczna jest rejestracja za pomocą tego formularza. Zgłoszenia przyjmowane są w kolejności ich nadsyłania. Więcej informacji można otrzymać pod numerem +49 (0)8024 47 00-0.

 

Miejsce:

 • Cricoteka
  ul. Nadwiślańska 2-4
  30-527 Kraków

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

Show Design

adres:
ul. Prusicka 31 55-100 Trzebnica

HiFi

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz