NAMM'20: Fender prezentuje American Acoustasonic Stratocaster

NAMM'20: Fender prezentuje American Acoustasonic Stratocaster

24 stycznia 2020, 11:00
Producent: Fender
Dystrybucja: NAMM

Fender American Acoustasonic Stratocaster to kolejna odsłona serii Acoustasonic, łączącej świat gitary akustycznej oraz elektrycznej. Ogromna paleta brzmień, w połączeniu z przemyślaną konstrukcją i pięknym wyglądem z całą pewnością spowoduje, że instrument ten, zagości w rękach niejednego gitarzysty. 

 

 

Fender American Acoustasonic Stratocaster to rozwinięcie idei, po raz pierwszy zastosowanej w elektro-akustycznym Tele. Na pokładzie tego nieszablonowego instrumentu znajdziemy całą paletę akustycznych brzmień (dzięki Acoustic Engine - wspólnemu dziecku firm Fender oraz Fishman) oraz elektrycznych (bezszumowy przetwornik Acoustasonic Noiseless Magnetic Pickup). Wszystkie te kombinacje możemy w czasie rzeczywistym modyfikować oraz miksować, co czyni z tej gitary jedną z najbardziej uniwersalnych na rynku.

 

[img:2]

 

Co ciekawe, instrument ten (o kształcie legendarnego Strata) ma w pełni funkcjonalne pudło rezonansowe, z opatentowanym otworem rezonansowym, które całkiem "normalnie" odzywa się również "na sucho", bez podłączania do nagłośnienia. Uwaga! Instrument zadebiutuje na rynku już w marcu 2020

 

[img:1]

 

Gitary Elektroakustyczne
Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz