NAMM'20: Akai MPC One - potężny kontroler w kompaktowej formie

NAMM'20: Akai MPC One - potężny kontroler w kompaktowej formie

22 stycznia 2020, 12:00
Producent: AKAI PROFESSIONAL

Producenci muzyczni i beatmakerzy! Oto produkt, na który czekaliście. To potężny MPC One w kompaktowej formie! MPC One jest nowym przedstawicielem legendarnej linii samodzielnych urządzeń MPC z Akai Professional.

Sterowany jest 7-calowym, wielodotykowym interfejsem, intuicyjnym układem 16 dynamicznych padów RGB, 4 dotykowymi pokrętłami, enkoderem i przyciskami funkcyjnymi. Zawiera wiele inspirujących funkcji i narzędzi przepływu pracy, takich jak programowanie bitów, edycja, miksowanie efektów i instrumentów.

 

[img:1]

 

Sercem MPC One jest wielordzeniowy procesor Akai Professional, dobrze znany z urządzeń MPC X i MPC Live. W urządzeniu zastosowano też charakterystyczne dla MPC silniki syntezy Electric, Tubesynth i Bassline, a także światowej klasy efekty AIR FX do miksowania i masteringu.

Dzięki MPC One artyści mają wszystko, czego potrzebują, aby tworzyć imponujące, profesjonalne produkcje i gotowe do streamingu płyty!

 

 

[img:2]

Kontrolery MIDI USB Pady

Studio

Waldorf M - Syntezator wavetable
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz