NAMM'20: Walrus odświeża kultowy efekt Julia - oto Julia V2!

NAMM'20: Walrus odświeża kultowy efekt Julia - oto Julia V2!

20 lutego 2020, 10:00
Producent: Walrus Audio
Dystrybucja: NAMM

Gdy przed blisko 3 laty Walrus Audio wypuścił na rynek chorus/virato Julia, nikt chyba nie spodziewał się, jakiego zamieszania narobi ta niepozorna kostka. Po dłuższym czasie obecności na rynku, to ciekawe urządzenie doczekało się subtelnych, ale niezwykle praktycznych modyfikacji.

Walrus Audio Julia Analog Chorus/Vibrato V2, podobnie jak pierwowzór, posiada szerokie możliwości edycji parametrów, pozwalających uzyskać zarówno subtelne podbarwienie sygnału, aż po totalnie odjechaną, soniczną abstrakcję. To co odróżnia V2 od V1 to przede wszystkim gniazda jack montowane na górze urządzenia, co w znaczący sposób pozwala zaoszczędzić miejsce w pedalboardzie.

 

[img:1]

 

Również przycisk nożny doczekał się modernizacji (click-less bypass), podobnie jak szata graficzna, której autorem został Adam Forster, naczelny projektant graficzny Walrusa.

 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Dla kogo nowa gitara akustyczna PRS P20?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz