Nowość od Keeley - ECCOS Delay / Looper

Nowość od Keeley - ECCOS Delay / Looper

14 lutego 2020, 09:00
Producent: Keeley

Od momentu debiutu w 2018 roku efekty serii ECCOS przeszły daleką drogę. Najnowsze wcielenie, Delay/Looper, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie dwa pełnoprawne efekty. 

 

 

Keeley ECCOS Delay / Looper to delay i looper w jednym, kompaktowym, białym opakowaniu. Każdy z efektów jest dokładnie przemyślaną, autonomiczną konstrukcją. Od momentu debiutu w 2018 roku kolejne odsłony ECCOS były coraz bliżej ideału, jaki miał w głowie założyciel marki, Robert Keeley. 

 

[img:1]

 

Punktem zwrotnym w ewolucji ECCOS było oparcie go na microchipie DREAM oraz pojawienie się pomysłu, by do linii opóźniającej dodać drugi, w pełni autonomiczny efekt, w tym przypadku looper. 

 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz