12-strunowa nowość od Godin, model A12 Black HG

12-strunowa nowość od Godin, model A12 Black HG

25 lutego 2020, 08:00
Producent: Godin

Piękna i praktyczna - tak w skrócie można opisać 12-strunową gitarę Godin A12 Black HG. To kolejny ciekawy instrument w ofercie kanadyjskiej firmy, który debiutuje w ofercie cenionego producenta.

 

 

Godin A12 Black HG to 12-strunowa gitara, której korpus to połączenie klonu Silver Leaf ze skrzydłami wykonanymi z kanadyjskiej lipy. Całość zdobi cedrowa płyta wierzchnia, podczas gdy na klonowym gryfie została umieszczona podstrunnica wykonana z materiału kompozytowego (Richlite).

 

[img:1]

 

Korpus posiada dwie komory rezonansowe i jest wolny od sprzężeń, co czyni z tego instrumentu idealnego kompana zarówno do studia jak i na scenę. Całość napędza układ elektryczny Godin Custom. Instrument w całości wykonywany jest w Kanadzie z najwyższej jakości komponentów. 

 

[img:3]

 

Elektryczne Gitary
Duża moc w lekkiej obudowie - oto Dynamo Flight Rig
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz