NAMM'20: Nowa kolekcja gitar Kramer na rok 2020

NAMM'20: Nowa kolekcja gitar Kramer na rok 2020

31 stycznia 2020, 08:00
Producent: Kramer Guitars

Chyba nie ma gitar bardziej kojarzących się z natapirowanym shreddem lat 80-tych niż kultowy Kramer. Gitary te, stworzone do hard-rocka i gitarowej ekwilibrystki, zaliczają wielki come-back, o czym świadczy świetnie zapowiadający się katalog na rok 2020. 

 
[img:1]

 

Od czasu restrukturyzacji Gibsona (właściciel Kramera) lutnicy i artyści odpowiedzialni za projektowanie wyżej wymienionych gitar, nie mają łatwego życia. Całkowicie nowa kolekcja instrumentów składa się z gitar ‘Made to Rock Hard’ Kramer Original oraz Modern Collection. W obrębie tych dwóch serii znajdziemy zarówno budżetowe instrumenty, te ze średniej półki oraz najwyżej jakości maszyny, ręcznie malowane przez artystów od dawna kojarzonych z marką. 

 

[img:2]

 

W skład Original Collection wejdą modele Icon, Baretta, Pacer, Focus oraz SM-1, podczas gdy Modern Collection oparta została o serie Assault, Striker, Nite-V, Bass oraz wiele innych. Wśród artystów, reklamujących markę znajdą się takie legendy "włochatej" sceny, jak Tracii GunsCharlie Parra czy Dave Sabo

 

[img:3]

Gitary Elektryczne

Gitara

Gitara z dżemem - konkurs pod egidą FX Music Group
Więcej wiadomości