NAMM'20: Dwie mini nowości od D'Angelico

NAMM'20: Dwie mini nowości od D'Angelico

10 lutego 2020, 11:00
Producent: D'Angelico
Dystrybucja: NAMM

Firma D'Angelico, znana z produkcji światowej klasy gitar semi-hollow postanowiła pójść za głosem fanów marki i zaprezentowała dwa pomniejszone modele swoich niezwykle popularnych instrumentów.

 

 

D'Angelico Exel Mini DC to gitara typu double cutaway semi-hollow, a zarazem mniejszy brat popularnego DC. "Odchudzony" do zaledwie 14-cali korpus oraz profil gryfu typu C powodują, że grywalność tego instrumentu jest na najwyższym poziomie. Silnik tego Mini (nie mylić z Cooperem!) to duet przetworników Seymour Duncan 59 z opcją rozłączania cewek. Exel Mini DC dostępny będzie w następujących wersjach kolorystycznych: Black, Trans Cherry oraz Vintage Natural.

 

[img:1]

 

Premier Mini DC to jak sama nazwa wskazuje, pomniejszony brat modelu Premier DC. Mniejszy korpus w połączeniu z "szybkim" gryfem typu C powodują, że komfort gry na tym instrumencie jest na najwyższym poziomie. Za "napęd" odpowiadają przetworniki Seymour Duncan Designed. Gitara będzie dostępna w następujących wersjach kolorystycznych: Ocean Turquoise, Champagne oraz Fiesta Red

 

[img:2]

 

Elektryczne Gitary
Nowa blokada paska od Rombo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz