Jak obniżyć koszty oświetlenia o 70%? ETC Source 4WRD II LED

Jak obniżyć koszty oświetlenia o 70%? ETC Source 4WRD II LED

20 maja 2020, 21:18
Producent: ETC

ETC dostarcza teraz pełną rodzinę wysokiej jakości źródeł światła LED na rynek. Z imponującą mocą 10 tysięcy lumenów / 575 wat, źródło 4WRD 230V jest dostępne zarówno w ciepłych, jak i chłodnych barwach.

Ciepłe 80CRI i 90CRI idealnie nadają się do teatrów i innych miejsc, w których światła oparte na wolframie są do tej pory najbardziej pożądanym rodzajem opraw. Zimna biała lampa 90CRI  jest idealna na targi przemysłowe i inne wydarzenia na żywo, gdzie pożądane jest zimnie i bardzo jasne światło. Obie oprawy są dostępne w czterech różnych formach, w tym Spot 4WRD, PAR, PARNel oraz w formie zmodernizowanego źródła LED dla istniejących opraw Source Four.

 

 

Wszystkie istniejące urządzenia Source Four PAR i akcesoria są kompatybilne z nowym źródłem światła LED. Wyposażony w opatentowaną konstrukcję soczewek falowych i pokrętła łatwego ustawiania ostrości, Source 4WRD PARNel umożliwia szybki dostęp w zakresie 25º-45º - co przekłada się na gładkie, miękkie, symetryczne pole, które można wyostrzyć lub rozmyć w razie potrzeby.

Jeśli masz w ekwipunku żarowe źródła Source Four i chcesz je wymienić na LED, Source 4WRD jest najlepszą opcją. Source 4WRD ponownie wykorzystuje 89% istniejącego urządzenia, znacznie zmniejsza zużycie energii i eliminuje potrzebę ponownej wymiany lamp. Użyj wszystkich istniejących akcesoriów Source Four w pełnych urządzeniach Source 4WRD.

 

[img:1]

 

Źródło 4WRD jest tak jasne lub w wielu przypadkach jaśniejsze niż lampy HPL o długiej żywotności, ale przy ułamku poboru mocy. A z oceną L70 wynoszącą 45 000 godzin, te urządzenia będą działać przez lata.

Warto zwrócić uwagę na wykresy, źródło światła LED 4WRD zużywa przeciętnie ponad 4 razy mniej prądu niż wolframowe Source Four, podczas, gdy światło wyjściowe jest 20% większe.

 

[img:2]

 

Akcesoria Żarówki Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Prolight i Design Express Polska zapraszają na RoadSHOW'24
Więcej wiadomości