Jak obniżyć koszty oświetlenia o 70%? ETC Source 4WRD II LED

Jak obniżyć koszty oświetlenia o 70%? ETC Source 4WRD II LED

20 maja 2020, 21:18
Producent: ETC
Dystrybucja: ETC

ETC dostarcza teraz pełną rodzinę wysokiej jakości źródeł światła LED na rynek. Z imponującą mocą 10 tysięcy lumenów / 575 wat, źródło 4WRD 230V jest dostępne zarówno w ciepłych, jak i chłodnych barwach.

Ciepłe 80CRI i 90CRI idealnie nadają się do teatrów i innych miejsc, w których światła oparte na wolframie są do tej pory najbardziej pożądanym rodzajem opraw. Zimna biała lampa 90CRI  jest idealna na targi przemysłowe i inne wydarzenia na żywo, gdzie pożądane jest zimnie i bardzo jasne światło. Obie oprawy są dostępne w czterech różnych formach, w tym Spot 4WRD, PAR, PARNel oraz w formie zmodernizowanego źródła LED dla istniejących opraw Source Four.

 

 

Wszystkie istniejące urządzenia Source Four PAR i akcesoria są kompatybilne z nowym źródłem światła LED. Wyposażony w opatentowaną konstrukcję soczewek falowych i pokrętła łatwego ustawiania ostrości, Source 4WRD PARNel umożliwia szybki dostęp w zakresie 25º-45º - co przekłada się na gładkie, miękkie, symetryczne pole, które można wyostrzyć lub rozmyć w razie potrzeby.

Jeśli masz w ekwipunku żarowe źródła Source Four i chcesz je wymienić na LED, Source 4WRD jest najlepszą opcją. Source 4WRD ponownie wykorzystuje 89% istniejącego urządzenia, znacznie zmniejsza zużycie energii i eliminuje potrzebę ponownej wymiany lamp. Użyj wszystkich istniejących akcesoriów Source Four w pełnych urządzeniach Source 4WRD.

 

[img:1]

 

Źródło 4WRD jest tak jasne lub w wielu przypadkach jaśniejsze niż lampy HPL o długiej żywotności, ale przy ułamku poboru mocy. A z oceną L70 wynoszącą 45 000 godzin, te urządzenia będą działać przez lata.

Warto zwrócić uwagę na wykresy, źródło światła LED 4WRD zużywa przeciętnie ponad 4 razy mniej prądu niż wolframowe Source Four, podczas, gdy światło wyjściowe jest 20% większe.

 

[img:2]

 

Akcesoria Żarówki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Gitarowe dziwolągi: gitara z... betonu!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz