TurboRay od High End Systems olśniewa i błyszczy w McCallum Theatre

TurboRay od High End Systems olśniewa i błyszczy w McCallum Theatre

23 stycznia 2020, 11:00

Keith Smith, dyrektor produkcyjny i oświetleniowy urzeczony wyglądem i funkcjami TurboRay w mediach branżowych, zadzwonił do Terry'ego Heislera z High End Systems po demo na testy. „Musiałem je mieć” - stwierdził Smith. McCallum Theatre for the Performing Arts zajmuje się rozrywką i edukacją mieszkańców i studentów w Palm Desert w Kalifornii od 1988 roku. Personel stara się dostarczać najnowocześniejszy sprzęt na kolejne sezony artystyczne i do szkoleń technicznych.

Smith kupił osiem urządzeń LED z efektami specjalnymi za pośrednictwem 4Wall Entertainment w Las Vegas i natychmiast zadebiutował nimi, aby olśnić grudniową galę December Gala fundraiser.

 

W trakcie show ciągle żałowałem, że nie mam ich więcej , zauważa Smith. Umieściłem je przed krawędzią sceny i wykorzystałem je ze względu na swoje przykuwające spojrzenie efekty i jako "miód dla oka".

 

[img:1]

 

TurboRay został zaprojektowany nie tylko jako urządzenie wash czy beam. Smithowi podobają się cztery segmenty oprawy LED, które umożliwiają kontrolę nad poszczególnymi częściami i tworzenie niesamowitych, wirujących kolorowych wiązek w przestrzeni lub używanie jej jako pełnego urządzenia wash.

 

Uwielbiam to urządzenie  - mówi Smith. Cztery różne diody LED są świetne, a dyfuzory wash są skuteczne i zapewniają dobrą zabawę.

 

Gala Teatru McCallum to ekskluzywny wieczór poświęcony uhonorowaniu znanego filantropa z Doliny Coachella, Janę Salta. Na tegoroczną imprezę uczestnicy zjedli znakomitą kuchnię w lokalnej restauracji, a następnie uczestniczyli w występie nagradzanego Grammy artysty - Seal'a, z 29-osobową orkiestrą wykonującą standardy George'a Gershwina, Cole'a Portera, Duke'a Ellingtona i innych.

Gala przyczynia się do finansowania działań teatralnych, a także programów edukacji artystycznej, które zapewniają szkolenie w zakresie teatru, tańca, muzyki i sztuk wizualnych 40 000 uczniów i nauczycieli bez żadnych kosztów. Fundusze te umożliwiają także organizowanie światowej klasy występów mieszkańcom doliny Coachella.

 

[img:2]

 

 Chociaż Smith nie szukał konkretnej oprawy oświetleniowej, powiedział:

 

Zaintrygowały mnie TurboRays i pomyślałem, że będą doskonałym dodatkiem do mojego zestawu narzędzi oświetleniowych.

 

Nie tylko on był zaintrygowany. Przyciągnęło to uwagę wielu członków zespołu, którzy pytali o TurboRay i mówi, że otrzymał kilkanaście telefonów po wydarzeniu od emerytowanych ludzi z branży, którzy byli na widowni i pytali o „to fajne urządzenie ”. Jest zadowolony ze swojego zakupu i planuje dodać więcej TurboRay do wyposażenia tego lata.

 

TurboRay to prawdziwy koń roboczy. Jestem oldschoolowym facetem od oświetlenia, ale uwielbiam wszystkie niesamowite funkcje. Wygląda pięknie i pięknie prezentuje się podczas występów - dodaje Smith.

 

TurboRay będzie odgrywał znaczącą rolę w nadchodzących szkoleniach dla studentów techniki teatru,  ma szansę również zaistnieć na wydarzeniach w 2020 roku, w tym podczas występu Itzhak Perlman, intymnego wieczoru z Davidem Fosterem, Beautiful - The Carole King Musical, The Ten Tenors, Judy Collins, musicalu Chicago, The Illusionists, Chris Botti i innych.

 

więcej: highend.com
Ruchome głowy

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości