NAMM'20: Gibson i Adam Jones (Tool) potwierdzają plotki o współpracy

11 lutego 2020, 11:00
więcej info: LAUDA AUDIO NAMM

Już od dłuższego czasu ze stajni Gibsona dochodziły słuchy o pracy nad limitowaną, wykonaną w Custom Shopie edycją instrumentów, wzorowanych na gitarze Adama Jonesa z zespołu Tool. Teraz oficjalnie możemy już potwierdzić, że prace są na ostatniej prostej i instrument ten ujrzy światło dzienne w 2020 roku! 

 

[img:2]

 

Gibson z przytupem wchodzi w 2020 rok jeśli chodzi o serię sygnowanych instrumentów. Po całej linii dedykowanej Slashowi (Guns N'Roses), limitowanemu modelowi poświęconemu Tonemu Iommi (Black Sabbath) czy Trini Lopez Standard, instrument powstały przy współpracy z A. Jonesem z pewnością będzie wisienką na torcie.

Przypomnijmy, że gitara o której mową, ma być wierną rekonstrukcją ukochanego przez Adama 1979 Les Paul Custom Silverburst. Przedłużające się prace mają związek ze znalezieniem odpowiedniego typu lakieru, który według gitarzysty, ma istostny wypływ na brzmienie tego konkretnego instrumentu. 

 

[img:1]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Wyjątkowy gest dla... wyjątkowej postaci!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz