NAMM'20: Shure Aonic - na podbój rynku konsumenckich słuchawek bezprzewodowych

NAMM'20: Shure Aonic - na podbój rynku konsumenckich słuchawek bezprzewodowych

29 stycznia 2020, 10:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure w tym roku na NAMM zaprezentował światu słuchawki bezprzewodowe przeznaczone na rynek konsumencki. Jest to pierwszy krok producenta w tym segmencie rynku, który dodajmy jest przez konkurencję od lat dość "zatłoczony". Co ciekawego w nowych słuchawkach Shure? Zapraszamy do relacji.

 

 

Shure Aonic - nowa seria konsumenckich słuchawek Shure

Jedną z nowości są słuchawki z najnowszej serii Aonic. W jej skład wchodzą dwa modele - nauszne Aonic 50 i dokanałowe Aonic 215, które są jednocześnie nową wersją popularnych i cenionych “215’stek” serii SE. To, co je wyróżnia to fakt, że każdy z modeli jest bezprzewodowy i posiada wbudowaną technologię izolowania od dźwięków zewnętrznych.

 

[img:2]

 

Shure Aonic 50

Aonic 50 to klasyczna konstrukcja nauszna, oparta na popularnych modelach RH940 Professional Reference Headphones i SRH1540 Premium Closed-Back Headphones, jednak wyposażona w moduł Bluetooth. Pozwala on na pracę w najwyższej możliwej jakości dźwięku przez 8 godzin na pełnym naładowaniu.

 

[img:3]

 

Shure Aonic 215

Z tego samego modułu korzystają słuchawki dokanałowe Aonic 215, które dodatkowo pozwalają na podpięcie tradycyjnego przewodu oraz umieszczenie w dodatkowym etui, który umożliwi dodatkowe trzy, pełne cykle ładowania.

Każda z konstrukcji posiada regulowaną opcję izolowania od dźwięków z zewnątrz poprzez aplikację ShurePlus PLAY na systemy iOS oraz Android. Nowe modele dostępne będą wiosną tego roku, a co ciekawe twarzą kampanii reklamowej będzie sam Adam Levine, znany z zespołu Maroon 5. 

 

[img:1]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

 
więcej: www.shure.pl
Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości