Novox NVX 12 - Aktywne kolumny z wbudowanym mikserem i komunikacją bluetooth

Novox NVX 12 - Aktywne kolumny z wbudowanym mikserem i komunikacją bluetooth

6 lutego 2020, 08:00
Producent: Novox
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Kolumna NVX 12 to propozycja dla wszystkich szukających aktywnej "paczki" z wieloma funkcjami. Wbudowany mikser i bezprzewodowa łączność bluetooth (także do parowania jednej kolumny z drugą) to tylko niektóre funkcje najnowszej propozycji od firmy Novox.

NVX 12 to kolumna aktywna o mocy 700 W. Posiada głośnik niskotonowy 12" oraz wysokotonowy 1". Na panelu tylnim znajdziemy mikser, w którym znajdziemy 3 kanały (2 x MIC/Line - wejście COMBO- XLR/Jack oraz 1 x AUX - mały jack stereo). Mamy również do dyspozycji EQ, Master Volume i Output.

 

[img:2]

 

Najważniejszą cechą tej kolumny jest z pewnością system bluetooth. Oprócz normalnej transmisji np. z  telefonu na kolumnę, posiada również system wireless pozwalający na parowanie jednej kolumny z drugą. To daje możliwość odtwarzania bezprzewodowo muzyki na 2 kolumnach jednocześnie. Takie rozwiązanie z pewnością daje wiele możliwości przy różnych zastosowaniach.

Novox przekonuje, że dzięki dużej mocy, dobrej jakości dźwięku, systemowi bluetooth, wbudowanemu mikserowi oraz korzystnemu stosunkowi jakości do ceny (899 zł brutto), NVX 12 ma stanowić bardzo dobrą propozycję na każdy event.

 

[img:1]

 

więcej: novox.pl
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

Novox Novox www.novox.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Novox rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz