Andrzej Piaseczny: koncert w technologii dźwięku 3D

1 lutego 2020, 14:42
więcej info: Polsound sp. z o.o

Pierwszy w historii polskiej muzyki rozrywkowej koncert Andrzeja Piasecznego w Warszawie realizowany w technologii dźwięku 3D. To wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 3 lutego w Teatrze Muzycznym Roma. Bilety wyprzedane. 

Będzie to niepowtarzalna okazja posłuchać Andrzeja Piasecznego - jednego z najpopularniejszych polskich wykonawców, laureata wielu nagród publiczności w tym m.in. Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. od lat. 
 
Nagłośnienie sali Teatru Muzycznego Roma oparte jest na systemie Meyer Sound, którego projektantem jest Krzysztof Polesiński. Słuchacze na widowni będą częścią tego koncertu bowiem dźwięk będzie emitowany we wszystkich płaszczyznach oraz w wielu różnych trajektoriach. Ponadto artyści na scenie wykorzystują system Klang do personalnego monitoringu, który zaczyna coraz częściej pojawiać się na polskiej muzycznej scenie. 
 
 
Byliśmy obecni na koncercie Andrzej Piasecznego w Gdańsku i mogliśmy przeprowadzić wywiad z realizatorem dźwięku Krzysztofem Polesińskim, jak również z muzykami. Reportaż z tego koncertu jak i z Teatru Muzycznego Roma już wkrótce. 
 

Kilka foto wspomnień z Gdańska:

 
 
[img:1]
[img:2]
[img:3]
[img:4]
[img:5]
 
Słuchawki Kolumny i głośniki Nagłośnienie - akcesoria Systemy liniowe Polskie

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Gdzie kupić?

KLANG:technologies KLANG:technologies klang.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > KLANG:technologies rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

NAMM'20: PXM-12MP - Nowe odsłuchy sceniczne w ofercie EV
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz