NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio

NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio

21 lutego 2020, 10:00
Producent: Warm Audio

Warm Audio to jeden z popularniejszych producentów profesjonalnego sprzętu studyjnego, który rekreuje brzmienie legendarnych urządzeń, lecz za dużo bardziej przystępną cenę. Na tegorocznych targach NAMM producent prezentował m.in. najnowszy kompresor oparty na technologii VCA.

Warm Audio BUS-COMP to w pełni analogowa rekreacja bardzo popularnego, brytyjskiego kompresora. Wśród realizatorów jest on najbardziej ceniony na szynie master, jak i szynach perkusji, basu czy gitar. Dwa kanały zbudowane zostały przy pomocy technologii VCA, która odpowiedzialna jest za charakterystyczne, “gładkie” i klarowne brzmienie.

 

[img:1]

 

Wewnątrz kompresora znalazły się świetne transformatory CineMag, które zasilają całkowicie dyskretny zestaw wzmacniaczy operacyjnych. Mogą być one wyłączane przy pomocy przełącznika na panelu przednim. Po włączeniu dostarczają niesamowitej głębi i charakteru do pierwotnego brzmienia. Całość wykonana została w pełni metalowej obudowie o wielkości rack 1U.

Warm Audio BUS-COMP dostępny będzie w cenie ok. 699$ (około 2.717 zł)

 


 

więcej: warmaudio.com
Procesory dźwięku

Studio

Samson G-Track Pro - nagrywaj także w domu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz