Premiera od Maxona - Scott Henderson SD-9SH Sonic Distortion

Premiera od Maxona - Scott Henderson SD-9SH Sonic Distortion

26 lutego 2020, 08:00
Producent: Maxon

Maxon oraz Scott Henderson połączyli siły przy "tuningu" kultowego efektu SD-9. Nazywany przez wirtuoza gitary "najlepszym przesterem w kostce w historii", Super Distortion doczekał się delikatnego tuningu, który jeszcze polepsza "osiągi" tego zniekształcającego dźwięk bolidu. 

 

[img:1]

 

W porównaniu do pierwowzoru, Maxon Scott Henderson SD-9SH Sonic Distortion otrzymał zredukowaną ilość wysokich częstotliwości, większy nacisk położono na niski środek spektrum tonalnego. Urządzenie posiada też wyższy stopnień sygnału wyjściowego, co pozwala na dokładne zbilansowanie poziomu toru sygnałowego. Podobnie jak pierwowzór (którego autorem jest Susumu Tamura, twórca Tube Screamera!), SD-9SH posiada trzy potencjometry (distortion, level, tone).

Przypomnijmy, że SD-9SH to kolejna w ostaniem czasie ciekawa propozycja od Maxona, który w ostatnim czasie wypuścił takie modele, jak Apex 808 czy Robert Keeley-Modded 40th Anniversary OD808

 

[img:2]

 

więcej: maxonfx.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Darmowa, czasowa licencja od Positive Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz