TOMMEX zaprasza na prezentację systemów CODA Audio

TOMMEX zaprasza na prezentację systemów CODA Audio

18 lutego 2020, 12:00
Producent: Coda Audio
Dystrybucja: TOMMEX

Firma Tommex zaprasza na prezentację systemów elektroakustycznych marki CODA Audio, która odbędzie się 5 marca 2020 roku (czwartek) o godz. 11:00, w Sali widowiskowej ToTu BCK w Bytomiu.

 

Zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i patenty niemieckiej marki, która w ogromnym tempie staje się pionierem w zakresie nowatorskich rozwiązań i liderem na rynku systemów dźwiękowych na całym świecie. Teraz również Państwo mają możliwość uczestniczenia w rewolucji wynikającej z kierunku jaki obiera firma CODA Audio w dziedzinie rozwiązań estradowych. Prezentację poprowadzi Steve Norman z firmy CODA Audio GmbH w języku angielskim.

Tommex

 

[img:2]

 

Weź udział

Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 lutego 2020

 

Gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie, które otrzymają Państwo od organizatora - Tommex Żebrowscy Sp. J.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w wydarzeniu. Kontakt w sprawie prezentacji: Marzena Wójtowicz - coda@tommex.com.pl

 

[img:1]

 
więcej: codaaudio.com
Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Coda Audio Coda Audio www.codaaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa
Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz