NAMM'20: Gitarowe nowości od firmy Stagg

NAMM'20: Gitarowe nowości od firmy Stagg

18 lutego 2020, 09:00
Producent: Stagg
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Firma Stagg istnieje już na rynku blisko ćwierć wieku i przyzwyczaiła nas do szerokiego asortymentu instrumentów muzycznych. "Od zawsze" w ofercie producenta obecne były gitary dla początkujących muzyków, a oferta w tym sektorze została niedawno wzbogacona o całą serię instrumentów SCL. 

 

 

Stagg SCL50

SCL50 to gitara klasyczna, przeznaczona dla początkujących muzyków. Występująca w rozmiarach 1/2 oraz 3/4 (oraz czterech wersjach kolorystycznych) gitara w całości wykonana została z lipy oraz posiada pręt napinających gryf, co pozwala na dokładną regulację akcji strun. 

 

[img:1]

Stagg SCL50

 

Stagg SCL60 TCE

Ciekawie prezentuje się również model SCL60 TCE, instrument elektro-klasyczny, wyposażony w cienki korpus oraz świerkową płytę wierzchnią. Najwyżej w hierarchii staggowskich "klasyków" usytuowany jest model SCL70. Cechy charakterystycznej tej gitary to świerkowa płyta wierzchnia oraz boki i tył wykonane z drewna Sapele. Co należy podkreślić, wszystkie instrumenty z serii SCL posiadają pręt napinający gryf oraz struny Savarez

 

[img:2]

Stagg SCL60 TCE

 

Stagg Silverray

Również linia gitar basowych doczekała się nowego modelu. Basowy dodatek do rodziny Silverray wyposażony został w mostek firmy Wilkinson oraz dosyć rozbudowaną elektronikę, pozwalającą korzystać z przetworników w sposób szeregowy rób równoległy. 

 

[img:3]

Stagg Silverray

 

[img:4]

[img:7]

[img:5]

[img:6]

[img:8]

 
Klasyczne Basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Stagg rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowy update softu dla Neural DSP Quad Cortex
Więcej wiadomości