Biamp Unified Solutions Tour 2020 już w marcu

Biamp Unified Solutions Tour 2020 już w marcu

10 lutego 2020, 09:00
Producent: Biamp

Konsbud Audio, wyłączny dystrybutor produktów firmy Biamp, zaprasza na serię spotkań, które odbędą się w kilku miastach Polski w marcu 2020. Biamp Systems to globalny gracz na rynku platform do zarządzania i dystrybucji sygnałów audio/video, który w ostatnich miesiącach przejął kilka znanych na polskim rynku marek, takich jak Apart Audio, Community Loudspeakers oraz Cambridge Sound Management.

Dzięki tym śmiałym posunięciom, Biamp zyskał pozycję absolutnego lidera w zakresie rynku pro AV i obecnie jest w stanie zapewnić kompleksowe i skalowalne rozwiązania dla każdego typu instalacji AV: od sal konferencyjnych i wykładowych, hoteli, branży gastronomicznej, przez centra handlowe, obiekty rządowe i budynki użyteczności publicznej, po stadiony i hale sportowe. Oferta skojarzonych marek pozwala na zaprojektowanie kompletnego toru elektroakustycznego i video dla wszystkich wymienionych wyżej aplikacji.

Zapraszamy do zapisów na spotkania, liczba miejsc jest ograniczona.

 

Daty i miejsca:

 
  • 23 marca (poniedziałek), godz. 10:00 - Kraków, hotel Conrad
  • 24 marca (wtorek), godz. 10:00 - Wrocław, Szkoła Muzyki Nowoczesnej
  • 26 marca (czwartek), godz. 10:00 - Gdynia, hotel Różany Gaj
  • 27 marca (piątek), godz. 10:00 - Piaseczno k. Warszawy, hotel DeSilva

 

Weź udział

Termin zgłoszeń: 3 marca 2020

 

[img:1]

 

więcej: www.biamp.com
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa
Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz