NAMM'20: Syntetyczne perkusjonalia od Stagg

NAMM'20: Syntetyczne perkusjonalia od Stagg

12 lutego 2020, 09:00
Producent: Stagg
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP NAMM

Tego jeszcze nie grali, dosłownie i w przenośni. Stagg prezentuje perkusjonalia wykonane z materiałów syntetycznych. Tańsze i bardziej odporne na warunki atmosferyczne instrumenty, mają szanse sporo namieszać na rynku. 

 

 

Stagg WB-SET 5S

Bloczki perkusyjne to żadna nowość w bogatej ofercie firmy Stagg. Tym razem producent poszedł o krok dalej i klasyczne, drewniane instrumenty zastąpił modelami, wykonanymi z materiałów syntetycznych. Bloczki te, tańsze do wykonania od tradycyjnych, charakteryzują się również delikatnie innym brzmieniem, wprowadzając kolejne urozmaicenie do zestawu perkusisty. Innym udogodnieniem jest niezwykle łatwy montaż WB-SET 5S na każdym statywie. 

 

[img:1]

 

[img:3]

 

Stagg XYLO-SET 37 SYN

Kolejną nowością jest model XYLO-SET 37 SYN, czyli 3-oktawowy ksylofon, posiadający sztabki wykonane również z materiałów syntetycznych. Niewątpliwą zaletą tego instrumentu jest fakt, że grający nie musi martwić się o wpływ warunków atmosferycznych na trwałość sztabek. W skład zestawu wchodzą również pałeczki, statyw oraz torba. 

 

[img:2]

 

[img:4]

 
Perkusjonalia Pozostałe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Stagg rozwiń listę sklepów

ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz