Marshall i Softube przedstawiają wtyczkę Kerry King Signature

Marshall i Softube przedstawiają wtyczkę Kerry King Signature

19 lutego 2020, 12:00
Producent: Softube Marshall
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Teoretycznie zespół Slayer zakończył niedawno działalność koncertową. W praktyce muzycy tej legendarnej formacji nie narzekają na brak pracy. Kerry King, poza zmianą marki gitar, stał się bohaterem kolejnej nowości sprzętowej. Firma Softube, od lat współpracująca z Marshallem, zaprezentowała wtyczkę, sygnowaną nazwiskiem kultowego, brodatego łysola. 

 

 

Softube Kerry King Signature to wtyczka, wiernie emulująca studyjne oraz koncertowe brzmienie gitarzysty zespołu Slayer. Plugin ten powstał przy współpracy z realizatorem studyjnym, Terrym Date'm oraz nagłośnieniowcem zespołu, Chrissem Paccou. W znajdującym się w Los Angeles studiu Henson Recording Studios użyto sprzętu Kerrego, by w najbardziej wierny sposób odtworzyć cyfrowo każdy stopień toru sygnałowego legendy thrashu. Każdy detal, taki jak lampy KT88 w sekcji mocy, kombinacja EQ-boost-bramka szumów oraz IRy stworzone z kolumn używanych przez Kerrego powodują, że jest to niezwykle dopracowany produkt, skierowany nie tylko do fanów kapeli, ale thrash metalu w ogóle. 

 

[img:1]

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Softube

Dystrybucja w Polsce:

MBSPRO sp. z o.o.

adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Sklepy muzyczne > Softube rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Marshall Marshall marshall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall rozwiń listę sklepów

Studio

Samson G-Track Pro - nagrywaj także w domu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz