NAMM'20: Niezbędne EleMent(y) dla studia od Mackie

NAMM'20: Niezbędne EleMent(y) dla studia od Mackie

13 lutego 2020, 13:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Mikrofony od Mackie? Czyli coś, czego jeszcze nie było w tym roku staje się faktem. Podczas tegorocznych targów NAMM światło dzienne ujrzała nowa seria EleMents, czyli mikrofonów dedykowanych dla studia, sceny i podcastu.

Składa się ona z trzech modeli, gdzie każdy z nich reprezentuje wysoką jakość dźwięku w połączeniu z wytrzymałą budową. A wszystko to za ekstremalnie dobrą cenę.

 

 

EM-89D czyli klasyczny, doręczny mikrofon dynamiczny o charakterystyce kardioidalnej. Świetny wybór dla muzyków oraz nagłośnienia instrumentów.

 

[img:1]
Mackie EM-89D

 

EM-91C jest pojemnościowym mikrofonem studyjnym o charakterystyce kardioidalnej. W zestawie znajduje się także uchwyt shock-mount i kabel XLR.

 

[img:2]
Mackie EM-91C

 

EM-USB to wersja mikrofonu EM-91C, lecz łączy się ona z komputerem przy pomocy kabla USB typu C. Na jej pokładzie znalazł się także wzmacniacz słuchawkowy, kontrolki wzmocnienia i przycisk wyciszenia. Do zestawu producent dorzuca statyw typu tripod, uchwyt mikrofonowy i kabel USB-C. Dodatkowo użytkownik otrzymuje licencję na oprogramowanie Pro Tools First i Waveform z licznymi wtyczkami i rozszerzeniami.

 

[img:3]
Mackie EM-USB

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: mackie.com
Mikrofony Pojemnościowe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz