NAMM'20: Mackie CR-X - monitory studyjne dla kreatywnych

NAMM'20: Mackie CR-X - monitory studyjne dla kreatywnych

14 lutego 2020, 13:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info NAMM

Dziś studio może mieć praktycznie każdy, kto ma dostęp do laptopa, interfejsu i źródła odsłuchu. To ostatnie potrafi być bardzo drogie - i czasami nie do końca dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Rozwiązanie tego problemu przedstawiła firma Mackie podczas tegorocznych targów NAMM.

Mowa o serii monitorów studyjnych CR-X, w której skład wchodzą 4 modele kolumn odsłuchowych i subwoofer. Monitory różnią się od siebie wielkością przetwornika nisko-średniotonowego. Dostępne są wersje 3, 4, 5 i 8-śmio calowe. Subwoofer również oparty został na ośmio-calowym głośniku. Dodatkowo, użytkownik może wybrać pomiędzy zestawem tradycyjnym, a takim wyposażonym w łączność Bluetooth. Te ostatnie oznaczone są w nazwie jako XBT. 

 

 

Monitory wykonane zostały z drewna o nowoczesnym wyglądzie - z panelem przednim ze szczotkowanego metalu. Do kolumn podłączyć sygnał możemy na kilka, różnych sposobów - począwszy od wejść jack ¼, RCA, mini-jack oraz (w niektórych modelach) Bluetooth. Na pokładzie znalazła się także wygodna kontrola głośności umieszczona na panelu przednim oraz wyjście słuchawkowe.

 

[img:5]

 

Ci, którzy wymagają dodatkowego “zapasu” niskich częstotliwości zadowoleni będą z wydajnego subwoofera CR8S-XBT, który zapewnia 200W mocy, łączność Bluetooth i dedykowany kontroler głośności na biurko. Do zestawu producent dołącza także zestaw oprogramowania Pro Tools First z pokaźną kolekcją wtyczek jak BBD Delay, Eleven Lite, 304E EQ czy 304C Compressor.

 

[img:1]

[img:2]

[img:4]

 
więcej: mackie.com
Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz