D'Addario prezentuje Pro Plus Capo

D'Addario prezentuje Pro Plus Capo

24 lutego 2020, 10:00
Producent: D'Addario

To może być kapodaster na miarę XXI wieku. D'Addario Pro Plus Capo naśladuje sposób układania się palców na podstrunnicy, eliminując niechciane przydźwięki oraz poprawiając intonację. 

 

[img:1]

 

D'Addario Pro Plus Capo to najnowszy dodatek amerykańskiego potentata do swojego katalogu kapodastrów. Pro Plus ma imitować ułożenie ludzkich palców na podstrunnicy, eliminując niechciane przydźwięki, poprawiając intonację instrumentu oraz inne problemy, wynikające z nierównomiernego rozłożenia nacisku. Wszystko to jest możliwe dzięki technologiFlexFit.

Dodatkowo, kapodastry Pro Plus dopasowują się do promienia podstrunnicy oraz bez problemu poradzą sobie z 12-strunowym instrumentem. D'Addario Pro Plus Capo dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych (srebro / czerń). 

 

[img:2]

Akcesoria gitarowe Kapodastry

Gitara

Dobra jakość za dobrą cenę? Poznaj nową markę gitar ARROW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz