NAMM'20: Mackie Bundles - dla każdego coś dobrego

NAMM'20: Mackie Bundles - dla każdego coś dobrego

17 lutego 2020, 12:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info

Mackie w tym roku zdecydowanie stawia na rozwiązania przyjazne użytkownikom. Począwszy od uniwersalnych monitorów odsłuchowych, proste w obsłudze studyjne mikrofony i całkowicie nowe systemy DSP w kolumnach nagłośnieniowych. Całości dopełniają cztery zestawy produktów w serii o nazwie Mackie Bundles.

 

 

W jej skład wchodzą:

  • Mackie Creator Bundle, który składa się z monitorów studyjnych CR3-X, mikrofonu pojemnościowego na USB EM-USB, słuchawek MC-100, kompletnego zestawu okablowania oraz oprogramowania Pro Tools First.

  • Mackie Performer Bundle to zestaw dedykowany dla performerów i mobilnych muzyków. Znalazły się w nim 6-kanałowy mikser ProFX6v3, dwa mikrofony dynamiczne EM-89D z uchwytami i pokrowcami, słuchawki MC-100, a także kompletny zestaw okablowania i oprogramowania Pro Tools First.

  • Mackie Producer Bundle znajdzie zastosowanie w domowych studiach nagrań. Mikrofon pojemnościowy EM-91C z uchwytem shock-mount, dynamiczny EM-89D z uchwytem na statyw i interfejs Onyx Producer 2x2 spełnią wymagania domowych twórców muzyki, także w warunkach mobilnych. Dodatkowo w zestawie znalazły się słuchawki MC-100, kompletny zestaw okablowania i oprogramowanie do nagrywania Pro Tools First.

  • Mackie Studio Bundle to bardziej rozbudowana wersja zestawu Producer, w której skład wchodzą monitory CR3-X, interfejs i kontroler odsłuchów w jednym Big Knob Studio, mikrofony EM-91C i EM-89D, słuchawki MC-100 oraz kompletny zestaw akcesoriów i oprogramowania Pro Tools First.

 

Nowe zestawy od Mackie dedykowane są wszystkim tym, którzy znając swój cel nie wiedzą konkretnie w jaki sprzęt zainwestować. Zestawy te zapewnią kompletne rozwiązania dla muzyków mobilnych, a także początkujących adeptów sztuki rejestracji dźwięku.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 
więcej: mackie.com
Monitory studyjne aktywne Interfejsy audio USB Mikrofony Pojemnościowe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz