Wydrukuj sobie akcesoria do serii Frekvens od Teenage Engineering

Wydrukuj sobie akcesoria do serii Frekvens od Teenage Engineering

2 marca 2020, 12:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Teenage Engineering wraz z IKEA pokazali niedawno serię nagłośnieniowo-oświetleniową FREKVENS i nie zwalniają tempa, ponieważ już opublikowali szereg akcesoriów i dodatków do całej serii, które możesz sobie sam... wydrukować!

Szwedzi znani są z ich nieszablonowego podejścia do muzyki i designu, dlatego przy serii FREKVENS (co swoją drogą oznacza po szwedzku CZĘSTOTLIWOŚĆ) mieli ogromny wkład designerski i cała seria otrzymała nagrodę Red Dot Award w kategorii “Product Design”! Polecamy cały obszerny artykuł dotyczący nowej serii, który znajdziecie tutaj.

 

[img:1]

 

Druk

Przedstawione niestandardowe akcesoria zostały wydrukowane na drukarce 3D (np. prusa i3 MK3). Jeśli nie masz drukarki 3D, producent zaleca sprawdzenie, czy w pobliżu nie ma miejsca dla twórców/przestrzeni kreatywnych - mogą ci pomóc! Drukowanie niektórych większych modeli, takich jak koło, może trwać ponad 8 godzin. ale mniejsze gałki powinny zająć mniej niż 30 minut. Powodzenia!

 

Materiał

Upewnij się, że drukujesz modele we właściwym kierunku, aby uniknąć podcięć i aby wyglądały jak najlepiej. Jeśli chodzi o kolor i materiał, użyj wyobraźni! Ale jeśli podobają ci się użyte kolory na prezentacjach - możesz zamówić te same w następujących kolorach RAL: RAL 1003 Signalgelb RAL 3020 verkehrsrot, RAL 6016 türkisgrün, RAL 5017 verkehrsblau.

Sprawdź: colorfabb.com

 

Montaż

Niektóre akcesoria, takie jak uchwyt, muszą być złożone z dwóch lub więcej części. Zapoznaj się z instrukcją montażu (dołączoną do plików 3D). Może być konieczne użycie dodatkowych śrub, a niektóre części muszą być ściśnięte razem przy użyciu niewielkiego zabezpieczenia lub gumowego młotka. Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby nie złamać żadnych części. Nie ma potrzeby stosowania kleju.
 
Wspomniane obrazki oraz pliki do druku znajdziecie tutaj.

 

[img:2]

 

Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

HiFi

Sharpy Plus Aqua - nowa, wodoodporna głowica od Claypaky
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz