Nowy Kurs Werblowy, czyli trenuj codziennie z Pawłem Ostrowskim

Nowy Kurs Werblowy, czyli trenuj codziennie z Pawłem Ostrowskim

28 lutego 2020, 12:00

Paweł Ostrowski to bardzo aktywny edukator perkusyjny na rodzimym rynku od kilku lat. Stworzył dwie książkowe szkoły na perkusję i jedną na cajon oraz kilka kursów online. Ostatnio zwyciężył w plebiscycie Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii "Osobowość Perkusyjna roku 2019", a w tym momencie promuje swój nowy kurs online dla perkusistów - Kurs Werblowy 30-dniowy.

 

[img:1]

 

Jak ćwiczyć na werblu? To pytanie zadaje sobie większość perkusistów i to nie tylko początkujących, ale też tych bardziej doświadczonych. Najbardziej znane sposoby rozwoju techniki werblowej to ćwiczenia rudymentowe (Snare Drum Rudiments) oraz pakiet ćwiczeń słynnego podręcznika "Stick Control" George Lawrcen Stone.

 

[img:2]

 

Paweł Ostrowski opracował natomiast swój plan treningowy, zwiększający sprawność gry na werblu. Autorski system ćwiczeń, budowany od lat przez autora nawiązuje do elementów treningu sportowego, a bardzo szczegółowy podział zagadnień pozwala rozwiajać technikę w sposób przyjemny i skuteczny, rozwijając też samą świadomość "werblową", a także umiejętność rozwiajania ćwiczeń werblowych na zestawie.

 

Paweł opowiada o szczegółach swojego kursu.

 

Tutaj pobierzesz lekcję kursu i poznasz system pracy. A tutaj możesz dołączyć do kursu werblowego.

 
[img:3]
 
Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz