JBL 104-BT - Koaksjalne monitory z Bluetooth już w sklepach

JBL 104-BT - Koaksjalne monitory z Bluetooth już w sklepach

2 marca 2020, 13:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Kompaktowe monitory referencyjne JBL 104-BT to doskonałe uzupełnienie niedawno wprowadzonej do sprzedaży serii JBL One Series. Końcówka -BT zdradza, że „na pokładzie” popularnych 104-ek pojawił się Bluetooth 5.0, umożliwiający bezprzewodowy przesył dźwięku.

Na przednim panelu monitora obok regulacji głośności pojawił przełącznik pozwalający na wybór źródła. Do wyboru mamy: Bluetooth, AUX, RCA, TRS albo wszystkie na raz. Dostępne jest też wyjście słuchawkowe wyciszające automatycznie pracę głośników.

 

[img:1]

Kolejną nowością jest też dostępność JBL 104-BT w dwóch kolorach - białym lub czarnym. JBL 104-BT posiadają 4.5-calowy przetwornik ze współosiowo umieszczonym 19-milimetrowym tweeter’em, 60W wzmacniacz klasy D i generuaj imponujące, jak na swój rozmiar, niskie częstotliwości o 60Hz.

Cieszące się doskonałą opinią wśród realizatorów dźwięku współosiowe monitory bliskiego pola JBL 104 to siedem dekad doświadczenia inżynierów JBL Professional, mające gwarantować najprawdziwsze brzmienie i najdokładniejszy dźwięk w swojej klasie. Moniotory mają  nadają się do nagrywania muzyków, producentów, podcastów i vlogerów, a także profesjonalnych inżynierów dźwięku poszukujących dokładnego przenośnego odsłuchu z opcją przesyłu za pomocą Bluetooth.

 

[img:2]

 
więcej: pl.jbl.com
Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Studio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości