NAMM'20: Nowość od Line 6 - nadchodzi POD GO!

NAMM'20: Nowość od Line 6 - nadchodzi POD GO!

4 marca 2020, 12:00
Producent: Line6

Od ponad 20 lat seria POD wyznacza trendy wśród cyfrowego emulowania wzmacniaczy gitarowych. Nie inaczej jest z najnowszym modelem POD GO, który zawiera topowe brzmienia, znane z serii Helix, w wyjątkowo kompaktowym opakowaniu.

 

 

POD GO to nowe urządzenie marki Line 6, które jest wynikiem wszystkiego co najlepsze w produktach tej firmy. Procesor łączy możliwości i świetne brzmienia serii HELIX oraz niewielkie, kompaktowe rozmiary i lekką obudowę znane z multiefektów POD. Kolejnym plusem tego urządzenia jest intuicyjna obsługa.Niezwykle lekki, kompaktowy i przenośny procesor gitarowy POD GO z łatwością zmieści się w każdym plecaku, co czyni go idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. Czy to do częstych podróży, ćwiczeń poza domem czy na koncerty, do pracy w studio, a nawet na próby z zespołem.

 

[img:1]

 

Połączenia audio obejmują zbalansowane wyjścia stereo, zduplikowane wyjście wzmacniacza, które można użyć przed blokiem CAB / IR, pętlę efektów stereo, gniazdo słuchawkowe, a nawet port USB w celu uzyskania dostępu do interfejsu audio (4 wejścia / 4 wyjścia). Profesjonalnej jakości wbudowany interfejs audio USB 4x4 24 bity / 96 kHz USB ułatwia nagrywanie bezpośrednio na komputerze. Re-amping ścieżek jest również bardzo prosty,co umożliwia ładowanie IR kolumn innych firm.

 

[img:2]

 

[img:3]

 
więcej: line6.com
Efekty Multiefekty gitarowe do gitary elektrycznej
Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości