ISE'20: Nagłośnienie instalacyjne Adamson IS

ISE'20: Nagłośnienie instalacyjne Adamson IS

10 marca 2020, 12:00
Producent: Adamson

Na ISE2020 firma Adamson, specjalista w dziedzinie produkcji wysokiej klasy systemów głośnikowych, zaprezentował serię kolumn IS, stworzonych z myślą o permanentnych instalacjach. W skład serii wchodzą liczne modele liniowe, a także subbasy i kolumny point-source – łączy je zaawansowana technologia (Advanced Cone Architecture i Controlled Summation Technology), jakość brzmienia oraz stylowy wygląd połączony z udogodnieniami instalacyjnymi, pozwalającymi na płynne wkomponowanie ich w architekturę obiektu.

Na stoisku zaprezentowano dwa systemy liniowe: IS10 i IS7 oraz towarzyszące im modele point source: IS10P i IS7P, a także trzy subbasy IS219IS119IS118. Zapraszamy do obejrzenia naszej video-relacji ze stoiska Adamson na ISE2020, gdzie zaprezentowano wszystkie powyższe produkty.

 

 

Adamson IS219

IS219 to pasywny subbas o wysokiej skuteczności, przeznaczony do stackowania naziemnego. Konstrukcja typu front-loaded wyposażona jest w dwa lekkie przetworniki SD19 o średnicy 19", z kevlarową membraną, magnesami neodymowymi i podwójnymi cewkami 5". Cechą charakterystyczną dla serii IS jest obecność grilli ochronnych zarówno z przodu, jak i z tyłu kolumny, pozwalających na maskowanie paneli i estetyczną integrację z resztą instalacji.

 

[img:1]

 

Adamson IS10

IS10 to dwudrożna, pełnopasmowa kolumna liniowa wyposażona w dwa przetworniki ND 10-LM o średnicy 10" i driver kompresyjny NH4TA2 w specjalnie zoptymalizowanym falowodzie, generującym lekko zakrzywione czoło fali i zapewniającym dyspersję 110° x 10°. Opatentowana technologia Controlled Summation Technology eliminuje zjawisko lobingu w paśmie low-mid.

 

[img:2]

 

Adamson IS119

IS119 to wydajny subbas, zbliżony do modelu IS219, jednak wyposażony w pojedynczy, kevlarowo-neodymowy przetwornik ND19-S z technologią Advanced Cone Architecture. Przeznaczony jest on do podwieszania lub stackowania wraz z modułami IS10 z użyciem wspólnej ramy.

 

[img:3]

 

Adamson IS10P

IS10P to dwudrożna, pełnopasmowa kolumna IS10 w wersji point-source, wyposażona w dwa przetworniki ND10-LM oraz driver kompresyjny NH3-8 w tubie dyspersyjnej 70° x 40°, obracalnej skokowo o 90°.

 

[img:4]

 

Adamson IS7

IS7 to mniejszy system liniowy: dwudrożna kolumna wyposażona jest w dwa przetworniki ND7-LM8 i driver kompresyjny NH3-16 w falowodzie 100° x 12.5°. Model wykorzystuje te same technologie, co większy IS10 i zapewnia wysoką skuteczność w mniejszej obudowie.

 

[img:5]

 

Adamson IS118

IS118 to subbas dedykowany do pracy z systemami IS7. Ten kompaktowy moduł basowy charakteryzuje się niską wagą i wyposażony jest w kevlarowo-neodymowy przetwornik ND18-S o średnicy 18", opracowany z użyciem technologii Advanced Cone Architecture.

 

[img:6]

 

Adamson IS7P

IS7P to wersja point-source modelu IS7, wyposażona w dwa przetworniki ND7-16 oraz driver kompresyjny NH3-8 w obracalnym o 90° falowodzie o wydłużonym, sferoidalnym kształcie, zapewniającym dyspersję 70° x 40°.

 

[img:7]

 

Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Może Cię zaciekawić:
ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz