ISE'20: dBTechnologies VIO C Series - nowa kolumna instalacyjna

ISE'20: dBTechnologies VIO C Series - nowa kolumna instalacyjna

12 marca 2020, 13:00
Producent: dBTechnologies

VIO C to nowa seria nagłośnienia liniowego od dBTechnologies, zaprezentowana na ISE2020. Przeznaczone na rynek instalacyjny i rentalowy dwudrożne, aktywne paczki VIO C pozwalają na tworzenie gron pionowych i poziomych posiadając szereg nowoczesnych funkcji i cech, a w tym wzmacniacze najnowszej generacji, karty sieciowe, asymetryczne tuby, czujniki na podczerwień i inne.

W skład serii wchodzą trzy modele: VIO C12 (przetwornik LF 12" z cewką 3.5, przetwornik HF 1.4" z cewką 3"), VIO C15 (przetwornik LF 15" z cewką 3.5, przetwornik HF 1.4" z cewką 3") oraz VIO 212 (dwa przetworniki LF 12" z cewkami 3.5, przetwornik HF 1.4" z cewką 3"). Kolumny serii VIO C zapowiadają się na wyjątkowo wszechstronne i dopracowane systemy liniowe. Dalszą prezentację ich cech i funkcjonalności odnaleźć możecie w naszej video-relacji ze stoiska dBTechnologies na targach ISE2020.

 

 

VIO C to aktywne konstrukcje, wyposażone w najnowszej generacji wzmacniacze Digipro G4 (kl. D) o mocy 1600W RMS, ze zintegrowanymi procesorami DSP. Maksymalna skuteczność modułów to 139 dB SPL, 140 dB SPL i 141 dB SPL odpowiednio dla modeli C12, C15 i C212. Obecne są tu również karty RDNet, autorskiego protokołu dBTechnologies do zdalnego sterowania i monitoringu z użyciem oprogramowania Aurora Net. Przewidywane są także przyszłe aktualizacje w postaci kart Dante.

 

[img:1]

[img:7]

 

Obecne w obudowach czujniki na podczerwień służą do wzajemnego wykrywania się paczek oraz ich konfiguracji. Kolumny serii VIO C przeznaczone są do podwieszania w pionie, jak i tworzenia gron horyzontalnych, co wraz z asymetryczną dyspersją falowodów i możliwością cyfrowej manipulacji pokryciem daje szerokie możliwości dostosowania pokrycia całego systemu do warunków danej sali. Procesory DSP pozwalają na konfigurację lokalną, z umieszczonych z tyłu wyświetlaczy.

W obudowach zastosowano autorski system montażu z użyciem elementu LP-1, znacznie przyspieszający pracę. Możliwe jest tworzenie wielorakich konfiguracji, w tym układu o 360-stopniowym pokryciu horyzontalnym (z użyciem 16 paczek), czy też układów z wykorzystaniem paczek sparowanych ze sobą w osi pionowej.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:8]

[img:9]

 
Systemy liniowe

Gdzie kupić?

dBTechnologies dBTechnologies www.dbtechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz