Joyo R-11 BAATSIN - osiem dopałek w jednym

Joyo R-11 BAATSIN - osiem dopałek w jednym

10 marca 2020, 11:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Co jest lepsze od jednego efektu typu overdrive? Osiem ovedrive'ów! A co jest lepsze od 8 efektów typu ovedrive? Jeden, który ma w sobie cechy tych ośmiu konstrukcji. Panie i panowie, oto Joyo R-11 BAATSIN. 

 

 

Joyo R-11 BAATSIN to najnowsza propozycja firmy, skierowana do muzyków, wciąż poszukujących swego brzmienia, ale dysponujących ograniczonym miejscem w pedalboardzie oraz... w portfelu. Na pokładzie tej niepozornej, zielonej jednostki znajdziemy 8 różnych efektów typu overdrive (DEATH, Sweety, B.Boost, T808, Overdrive, Crunychy, Rioter oraz OC Drive). 

 

[img:1]

 

Producent zapewnia, że cały tor sygnałowy jest w pełni analogowy, a urządzenie to jest w stanie dostarczyć nam całą kopalnię przesterowanych brzmień, nie rujnując przy okazji ergonomiki naszej "podłogi" oraz... domowego budżetu. 

 

[img:2]

 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Darmowa, czasowa licencja od Positive Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz