ISE'20: Yamaha - rozwiązania na nowoczesne konferencje

ISE'20: Yamaha - rozwiązania na nowoczesne konferencje

18 marca 2020, 13:00

Yamaha Unified Communications, dział korporacji specjalizujący się w rozwiązaniach komunikacyjnych i konferencyjnych, na ISE2020 ukazała trzy nowe produkty: YVC-330, przenośny speakerphone z technologią SoundCap do rozmów w szumnych, zatłoczonych obiektach; serię video-sound-barów CS-700, wielofunkcyjnych rozwiązań dla małych pomieszczeń konferencyjnych; oraz wreszcie serię systemów głośnikowo-mikrofonowych YVC-1000 dla większych sal.

Zapraszamy do naszej video-relacji, gdzie Maciej Błachnio z Yamaha Commercial Audio szczegółowo przedstawia nowe rozwiązania Yamaha.

 

 

Yamaha YVC-330

YVC-330 to przenośny, konferencyjny zestaw głośnikowo-mikrofonowy z łącznością Bluetooth i USB. Zaprojektowany został on głównie z myślą o prowadzeniu rozmów w otwartych przestrzeniach lub miejscach publicznych czy też nieprzeznaczonych do telekonferencji. Dzięki zastosowaniu technologii SoundCap oraz Human Voice Activity Detection automatycznie wychwytujących i optymalizujących dźwięk, a także niwelujących obecność szumu tła i wyciszających mikrofony przy braku mowy, urządzenie ma umożliwić prowadzenie czytelnych rozmów na odległość, nawet w otwartej przestrzeni biurowej czy kawiarni – również z poszanowaniem ludzi wokół za sprawą funkcji automatycznego dostosowania poziomu głośnika.

 

[img:1]

 

Yamaha CS-700

CS-700 to seria nowych video-sound-barów od Yamaha. Te kompaktowe urządzenia to kompletne i samowystarczalne rozwiązania konferencyjne do małych przestrzeni – bardzo łatwo można je zainstalować, np. pod telewizorem, i skonfigurować, a wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia: szerokokątną kamerę HD, cztery zintegrowane głośniki oraz zaawansowany układ mikrofonów z adaptacyjną charakterystyką kierunkową. Ponadto, model CS-700 SIP posiada również funkcjonalność VoIP i porty USB. Układ mikrofonów wewnątrz urządzenia reaguje na zmiany lokalizacji źródła dźwięku w czasie rzeczywistym i dostraja kierunkowość tak, aby z otoczenia pobierać jedynie głosy uczestników, a nie niepożądane szumy tła.

 

[img:3]

[img:2]

 

Yamaha YVC-1000

Z kolei YVC-1000 to seria systemów konferencyjnych z łącznością USB i Bluetooth, przeznaczona do większych sal. Urządzenia te wyposażone są w niezależne jednostki mikrofonowe i głośnikowe i oferują zdolność łączenia 2 dodatkowych, zewnętrznych głośników i szeregowego łączenia do 5 jednostek mikrofonowych – system jest więc skalowalny i może być dostosowany do konkretnych warunków. System wyposażony jest w funkcję adaptacyjnego anulowania echa akustycznego oraz technologię Yamaha HVAD (Human Voice Activity Detection), wykrywającą głos ludzki, separującą go od tła i optymalizującą go brzmieniowo. YVC-1000 posiada również zdolność automatycznej kalibracji głośników; urządzenia posiadają certyfikaty Microsoft Skype for Business i Zoom.

 

[img:4]

[img:5]

 

[img:6]

więcej: pl.yamaha.com
Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

ViDiS S.A.

tel.: +48 71 33 880 00
adres:
ul. Logistyczna 4 55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)

M. Ostrowski sp. j.

adres:
ul. Muzyczna 1 55-330 Błonie

Sklepy muzyczne > Yamaha Commercial Audio rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz