Warsztaty perkusyjne w Trzebnicy już 28 marca

Warsztaty perkusyjne w Trzebnicy już 28 marca

16 marca 2020, 08:00

Nawet najlepszy kurs online nie jest w stanie zastąpić zajęć z prawdziwym nauczycielem. W związku z tym warto brać udział w wszelkiego rodzaju warsztatach, tym bardziej jeśli nie wiążą się z żadnymi kosztami. 28 marca w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy odbędą się darmowe warsztaty perkusyjne.

 

[img:1]

 

W roli wykładowcy wystąpi znany trzebnicki perkusista - Michał Bednarz, a warsztaty odbędą się 23 marca (sobota), w godzinach 17:00 - 20:00 w artKAWIARNI Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy. Po warsztatach odbędzie się otwarty pokaz perkusyjny. Na wydarzenie obowiązują zapisy, ponieważ ilość miejsc przewidziana przez organizatora jest ograniczona.

 

 

W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia, wypełnić deklarację oraz wysłać ją na adres kultura@gckis.trzebnica.pl. Innym sposobem złożenia deklaracji jest dostarczenie jej osobiście do Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy. Regulamin i deklaracja dostępne są tutaj.

Michał Bednarz "Bandaż" to absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa. Jest bardzo wszechstronnym perkusistą - świetnie odnajduje się w wielu gatunkach jak hard rock, metal, funk, blues, jazz oraz pop. Występował na Festiwalu FAMA, OFF Festiwal czy też Pol'and'Rock Festival . W 2019 roku otworzył Szkołę Perkusyjną Top Cios, która działa w trzech lokalizacjach - we Wrocławiu, Trzebnicy oraz Środzie Śląskiej.

 

[img:2]

 
Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz