Teenage Engineering Ultimate Cocktail - Mini zestaw do robienia beatów

Teenage Engineering Ultimate Cocktail - Mini zestaw do robienia beatów

17 marca 2020, 10:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Teenage Engineering wypuścili paczkę Ultimate Cocktail. Jest to kompletny zestaw stworzony dla beatmakerów i został oparty o trzy Pocket Operatory.

We wspomnianym koktajlu znajdziecie trzy modele małych, kompaktowych i cenionych syntezatorów: PO-12 rhythm, PO-24 office oraz PO-32 tonic. Do tego trzy case’y, które ochronią moduły i dodadzą im stylu + mini kable jack-jack do synchronizacji instrumentów ze sobą.

 

 

Teenage Engineering PO-12 rhythm

Syntezator Lo-Fi Teenage Engineering Po-12 Rhythm to mały i niezwykle poręczny Pocket Operator. Maszyna perkusyjna ze studyjną jakością dźwięku i elastycznością w tworzeniu muzyki w podróży. Bez wątpienia będzie to niezastąpiony mini syntezator Lo-Fi dla każdego i kompatybilny ze wszystkimi innymi urządzeniami muzycznymi.

PO-12 rhythm to prawdziwy automat perkusyjny - posiada 16 brzmień perkusyjnych i sekwencer. Perfekcyjna maszyna do bitów, która działa na baterie, posiada wejście i wyjście audio obsługiwane sygnałem synchronizacyjnym. Mieści się do kieszeni i ma dawać więcej radości niż niejeden większy sprzęt.

 

[img:1]

 

Teenage Engineering PO-24 office

Syntezator perkusyjny Teenage Engineering PO-24 Office to Pocket Operator i urządzenie, które daje świetne brzmienie Lo-Fi. Posiada 16 brzmień i sekwencer. Świetna maszyna do eksperymentalnych tonów, która działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje też sygnał synchronizacyjny. Co więcej, na zawołanie generujące 8-bitowe perkusjonalia biurowej codzienności. Efekty są jednak o wiele ciekawsze niż w niejednej pracy!

 

[img:2]

 

Teenage Engineering PO-32 tonic

PO-32 Tonic to nowoczesny syntezator perkusyjny Lo-Fi. Podobnie jak wcześniejsze Operatory działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje również sygnał synchronizacyjny. PO-32 pretenduje do miana najciekawszego z Pocketów. Co więcej jego możliwości nagrywania kitów i brzmień oraz współpraca z Microtonic VST stawia go w pozycji żółtej koszulki lidera!

 

[img:3]

 

Syntezatory

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

Studio

Darmowa, czasowa licencja od Positive Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz