ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live

ISE'20: Dynacord MXE5 - nowa matryca audio do instalacji i Live

27 marca 2020, 12:00
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Wśród nowości instalacyjnych na stoisku grupy Bosch oraz należących do niej marek Dynacord i Electro-Voice na ISE2020 znalazł się niezwykle oczekiwany produkt – wysokiej klasy matryca audio MXE5 marki Dynacord, która z powodzeniem odnajdzie się na rynku instalacyjnym i estradowym.

Serdecznie zapraszamy do prezentacji nowego procesora Dynacord, której udzielił Maciej Wołoszyn z Audio Plus.

 

 

Dynacord MXE5

MXE5 to matryca audio w zamkniętej konfiguracji 12x8, wyposażona w zaawansowane procesory DSP, rozbudowaną bibliotekę ustawień, m.in. dla praktycznie wszystkich głośników Electro-Voice, a także obsługę protokołów IP Omneo i Dante. Przypomnijmy, że Omneo to autorski protokół Bosch służący do transmisji danych sterujących oraz sygnałów audio po sieciach IP.

Powyższe cechy czynią MXE5 idealnym rozwiązaniem do tworzenia wielostrefowych systemów nagłośnieniowych, łączenia bogatego zestawu źródeł z dowolnymi odbiornikami, w tym kolumnami aktywnymi i końcówkami mocy. Dotyczy to zarówno wszystkich serii produktowych Electro-Voice, jak i starszych, analogowych konstrukcji oraz, za sprawą obecności portów Omneo / Dante, chociażby wzmacniaczy cyfrowych serii IPX i TGX od Dynacord.

Powyższe cechy sprawiają, że matryca MXE5 może być równie skutecznie wykorzystana na estradzie jako wysokiej klasy procesor głośnikowy. Jeśli zaś pozostajemy w realiach instalacyjnych, producent na chwilę obecną oferuje jedno dodatkowe akcesorium w postaci ściennego panelu sterującego o rozmiarze 5.7", zasilanego przez PoE i oferującego pełne możliwości własnej konfiguracji. Lista akcesoriów zapewne wzrośnie, jako że sama matryca MXE5 trafi do sprzedaży najprawdopodobniej w II połowie 2020 roku. 

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]
 
Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz