Joyo XVI - octaver z funkcją modulacji

Joyo XVI - octaver z funkcją modulacji

18 marca 2020, 10:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Joyo nie przestaje zaskakiwać nowościami. Model XVI to skuteczny octaver, transponujący sygnał o oktawę w górę oraz w dół, posiadający również funkcje modulacyjne. Wszystko to zamknięte zostało w pancernym opakowaniu i opatrzone niezwykle konkurencyjną ceną. 

 

 

Joyo XVI jak wskazuje sama nazwa (XVI = 16) jest octaverem, oferującym transpozycję sygnału o oktawę w górę oraz w dół. Wisienką na torcie jest funkcja modulacji, dodająca szczyptę chorusa i tremolo do toru sygnałowego. Podobnie jak pozostałe efekty wchodzące w skład serii R, model XVI charakteryzuje się niezwykle prostym, aczkolwiek efektownie prezentującym się designem, solidnym wykonaniem oraz bardzo konkurencyjną ceną (około 350 zł brutto). 

 

[img:2]

 

[img:1]

 
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Darmowa, czasowa licencja od Positive Grid
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz